Milý deníčku,deníku,debile,ty vole,.... A komentáře.Díky:)

Bobíkův deníček 4

29. května 2007 v 11:37 | .. |  Bobíkův deníček
Seděl sem v tom autě a jenom čučel ven.Co ten kretén chce??Takhle nám to skazit.To teda ne!!Vylezl sem z auta...
"děje se něco zlatííčko"nahodil sem sladkej usměv a přidal buzerantskej přízvuk..
uáááááá kde se vzala ta drzost denííčku??
Přišel sem k Rayovi,kerej na mě koukal jak na kus uzenýho bůčku,a vzazil mu hudlana na tvář.Ray zrudnul a začal koktat.podíval sem se na kreténa a nanápadně se olízl.Vypadal zhe na ňákou pokutu uzh nemá náladu..jen chce vod nás co nejdřív vypadnout..jak sem chtěl :-)).
Kdo by taky nechtěl ...takovej párek buzerantů.
"tak pro dnešek to odpustíme...jeďte rychle pryč..."
Nasedli sme do auta a vyjeli..denííčku já měl takovou radost..ale Ray na to nevypadal..
"zlato ty se na mě zlobíš?"otázal sem se..
"a ty se mi divíš??vypadám jak buzna...a co když nás ten chlap poznal??a napráská to novinářům??to bě asi jeblo ne??budou nás mít za úchylný buzeranty kerý si to chtěli rozdat v autě na chodníku před policejní stanicí"...
"mnoo já.."začal sem koktat...
"myslíš zhe by po chcíli nezapůsobil můj šarm a my neodjeli bez pokuty??".....
denííčku..ať na mě nekřičí..zaryl sem se do sedadla a uznal za vhodný nechat ho vyvztekat..
Naštěstí se za chvíli vztekat přestal, asi pochopil, že já bych ten jeho zvýšenej hlas dlouho nevydržel. Když přestal, tak špitl "promiň" a už se naplno věnoval jízdě.
,,Já mám hlad." řekl jsem po chvíli. Ray protočil oči, nesnášel takovýhle dětský kecy. A to sem se ho ještě nezeptal, kdy už tam budem!
,,Vzadu jsou nějaký suchary se sýrem a voda." odpověděl s vážnou tváří. Ale hnedka mu začalo cukat v koutku, věděl jsem, že si dělá srandu.
,,Ty seš takovej můj malej vtipálek." polichotil jsem mu a podrbal ho za uchem.
,,Nejsem pes." řekl naštvaně "Tak mě laskavě nedrb za uchem." tak fajn, ještě ho ten vztek asi úplně nepřešel. Radši si vytáhnu MPTrosku a budu zticha.................*ticho*............... Britney už mě po chvíli omrzela, tak sem tenkřáp odložil a kouknul na Raye. Prohrabával si afro. Bylo to tak rajcovní. Nevydržel jsem to a začal ho líbat, to, že se musí soustředit na jízdu jsem nějak vypustil z hlavy....
Věděl jsem, že neodolá mým polibkům. Vždyť se o mě tak dlouho snažil a teď spolu dokonce jedeme na společnou dovolenou! Takže si určitě nenechá ujít něco žhavýho.
Ze začátku se nás oba snažil krotit, protože on si moc dobře uvědomoval, že řídí. Ale já jsem na to v tu chvilku kašlal. Sál jsem jeho rty, ale zatím jsem se, deníčku, neodhodlal použít jazyk (ta nesmělost ve mně ještě pořád je :-() Myslel jsem, že Ray zareaguje a zastaví. Jenže se najednou rozohnil, pustil volant a pak se ozvala rána....
...kurva deníčku! Musím být po dlouhé době sprostej. Jak mohl pustit volant? Jak mohl pustit volant, debil?
Klid, nádech, výdech, klid....
....sedím tu na balvanu a píšu do deníčku a Ray zrovna kopl do kola. Jako nic tak hroznýho se nestalo, jen jsme trochu narazili do skály (už se blížilo moře, to víte, skály, serpentiny...) a máme nakřpálej blatník a ještě něco, já moc autům nerozumím.
Sakra, Ray jde sem, musím přestat psát.

POZDĚJI:
Juhů, paráda! Už zase jedeme! moře, čekej na Bobíka a Rayíka!
Ray si totiž ke mně přisedl a pohladil mě po tváři. Řekl, že je to jeho chyba a že ho t ohrozně mrzí. Pak jsme se zase začali líbat a já věděl, že oba už zloba přešla.
A o chvíli později (ještě, že jsme se zrovna přestali líbat) jel kole nějakej chlápek a ten nám dotáhl auto do nejbližšího města.
A světe.. teda deníčku, div se, bylo to tak krásný přímořský městečko! Sice žádný hotely, ale takovej malej penzionek na pláži! Myslím, že nás tu nikdo nezná.
Cítím v kostech, že to bude paráda. Čeká nás tu rovných 6dní (jo, Gee už nám stačil zavolat a zkazit nám to tím, že oznámil, že během 6 dnů se máme vrátit). Popíšu ti, deníčku, každej den za sebou.
Teď je úterý večer, už jdem spát. Ani jeden z nás se dneska k ničemu víc neodvážil, takže každej ležíme na své straně postele (máme dva pokoje, ale je jasný, že jsme se nenápadně přemístili do jednoho) a Ray si zrovna čte.
No, jsme oba unavení, už zhasnem. Tak pa zítra.

<< Druhý den >>
Hola hola, dobré ráno!
Dnes jsem se probudil extrémně brzo. Vlastně jsem skoro vůbec nespal a to se teda docela divim, deníku. Byl jsme přece taaak unavenej a pak celou noc nespim. Vlastně jediný, co jsem v noci dělal (fakt si to pamatuju! dobrej výkon, na to, že trpim sklerózou! jsem na sebe pyšnej) bylo, že jsem poslouchal, jak vlny naráží do skal, ten šum moře, jak voda šplouchá v zátokách, jak mi moč šplouchá v močáku,... no nic. Ray ještě spí, vypadá sladce, asi ho vzbudim, chci vyrazit brzo na pláž a ještě před tím oblídnout to městečko.
,,RAYI!!! Vstávat a cvičit!" zařval jsem mu do ucha. Úplně sebou škubl (asi sem neměl tak řvát).
,,Co je?? CO JE??" vyjekl.
,,Dobré ráno." pošeptal jsem a jemně Rayíka pošimral na hrudi. Ray se blaženě usmál a políbil mě.
,,Tak co razíme na pláž? Nebo ještě obhlídnem město?" zeptal se s lehkým pousmáním. Jako by mi četl myšlenky,... miluju ho.
nepotřeboval odpověď.Podle mýho rozzařenýho pohledu to poznal.Šel sem ke kufrům(ještě sme nevybalili)a začal tam někde hledat ty toasty co nám před odjezdem udělal Mikey.Rayoušek si šel zatim vyčistit zuby a udělat ranní hygienu..podle mě by jí vůbec nepotřeboval..je pořád tak ňuchavej a čisťoučkej..:).Když vyšel z koupelny šel sem tam já..mezitím se najedl.Přišlo mi divný se takhle po ránu míjet..ale co ..řekl sem si zhe si to odpoledne vynahradíme.Ještě sbalit pár věcí do baťůžku na cestu a šli sme..
Byl táák krásnej den deníčku..svítilo sluníčko,vlny omývaly přehy pláží..a..a já byl taak šťastný..vedle svýho Rayouuuška a s foťákem v ruce(dostal sm totiž nakázáno od maminky pořádně vše zdokumentovat
:-)))..
Byli jsme asi až do 11 hodiny odpolední v tom městečku. Konečně jsme došli na to, jak se jmenuje. A teda, je to takový romantický jméno pro zamilovaný páry.......Orlando...ááách (bylo to první město, jehož názvu jsem si všimla jako prvního, hned jak jsem zabrousila očima na mapu :-D) Orlando Bloom je jeden z mých nej herců... je takovej sladkej, viďte? aaww... ale na MÝHO Rayíka, kterej se právě přejídá čokoládovou zmrzlinou, fakticky nemá.
,,Tak co? Nepůjdem už na pláš a nezaskotačíme si ve vodě?" zeptal se mě můj afro pinc na bílém koni ´vyzývavým tónem. Pomyslel jsem si 'Hmm.. takže sex ve vodě? To nezní špatně!' a nadšeně souhlasil. Šli jsme si teda zpátky pro věci a hned šup šup na pláž. Bylo tam asi jenom 5 a půl lidí (ty jo! umim počítat! stále a stále u sebe nacházim nový schopnosti!) a moře vypadalo náááádherně. Jenže já jsem se ještě pořád nepřiznal s tím, že neumím plavat...
Ale řikal jsem si, že když u sebe nacházím pořád ty nový schopnosti, že třeba zjistím, že umim plavat... a tak sem to risknul - zatim nic rayankovi neřeknu, navíc to ani vnevypadá, že bychom měli plavat až bůhví kam, protože ta pláž je až hříšně krásná. Nakonec uteklo i těch pět a půl lidí ( nechápu proč všici při pohledu na nás zdrhli, ale hlavně že jsme sami). Začalo zapadat sluníčko, celé moře se zbarvilo do oranzova a pak záhadným způsobem do růžova... aaach Rayova oblíbená barva! bylo to taaak romantický... Ray mel slzy v očích a rozklepaným hlasem řekl:"Bobi, vidíš tu překrásnou růžovou? To je tak... tak..." A políbil mě..
a pak sme se libali....a nejak sme se zacli pohybovat, az sme lezeli z poloviny ve vode a z poloviny na plazi...ja a rayik sme se libali pri zapadu slunce, jen ym dva a ruzove paprsky...to bylo tak silene romanticke...a pak se Rayik odtrhl a krasne se mi zadival do oci...denicku, ja ho tak miluju....zacal si svlekat plavky a rozebehl se do more..
Kurňa. To si dělá srandu. To mu nestačí, když je ve vodě jen do půlky? No ale říkal sem si, že to risknu. I kočičky umí plavat i když do vody nelezou. Zkusil sem to. Přispěl k tomu i fakt, že pohled na Rayíka, jak za ním zapadá slunce, je do pasu v H2O, cáká po mě, háže afrem a je úplně nahý, byl prostě fyzicky nesnesitelný. Trošku sem se zapotil, ale rozhodl sem se do tý vody vlízt. Byl sem tam po kotníky, jo super, zatím mi to šlo, pak po kolena, stále sem se ještě netopil. Když sem tam byl po pás, tak ke mě přišel Ray a po líbil mě tak, jak ještě nikdy. Buď teď nebo nikdy. Zrovna sem se rozmýšlel, jak hejbat rukama, abych se udržrl nad hladinou, když mě Ray stáhl plavky a hodil do vody.
Chvilku sem mával rukmama, sem tam i nohama a pak sem přišel na to, že když budu mávat dost rychle, dokážu čas od času dostat hlavu nahoru a nadechnout se. To by mě ale mezitím nesměl Ray líbat. Podařilo se mi dostat nás tak, že sme dostali na dno. Pořádně sem se přitiskl k mé lásce a začal ho líbat. Už byla skoro tma a já ho líbal ve vodě, kde díky nadmíře vzrušení začaly blikat ty sračky, co tam žijou. No prostě romantika. Ale Rayíkovi evidentně líbání nepostačovalo. Jak sem byl na něj přilepenej, tak sem to cejtil. A neříkám, že já už vzrušenej nebyl dlouho. Sex ve vodě-to pro mě představuje určitý riziko, ale prostě v ten moment se tomu nedalo vyhnout. Jak u toho mám mávat nohama? Ray si mě otočil a já se musel předklonit. Hlavu sem měl už nebezpečně blízko tý zasraný vody a jak mě chytil za hrudník, tak sem se ještě přiblížil, uklouzla mi noha já se řítil hlavou přímo do vody. Teď mám tak trochu okno. Asi sem se začal topit. Vím, že sem kopal nohama, ale nějak to nepomáhalo. Oknooo... Ležím na pláži a Ray mě líbá. Ne ne, je to umělý dýchání. Zachránil mi život. Ó jak ho miluji! Musel sem kápnout božskou a vyklopit, že na plavání sem poněkud lama. Usmál se a zavřšili sme to sexem na pláži. Do tý vody mě už nedostane!
ale dostal me tam...no nci to predbiham...asi chces popsat ten sex ve vode co?!...ale ja ti nereknu vsechno, taky musim mit nejaky tajemstvi...tak pockej...uu...dem na to :D...tak jo, jsme se porad libali, jenze jak sme byli oba strasne vzruseny a nestacilo nam to, tak pomalu Rayik krouzil jazykem niz a niz az byl presne u me chlouby ( :-D ), kterou mi zacal pomalu hladit jazykem ( :-D ), bylo to uplne krasny, pak me zacal nezne, ale pekne vzrusene kourit, ale ne az do konce, zrovna kdyz uz sem byl v tom nejlepsim, tak se presunul zpet k me puse a jazyku a zase mi daval lekce francouzstiny..ja mu mezitim mnul rukou jeho *** az me Ray prestal libet a zacl desne hlasite vzdychat, pak mu ruply nervy a pretocil si me...sice sem se zezacatku bal, ale bylo to nadherny...ale ten akt uz ti nepopisu :D, mozna jindy denicku :D...no pak sme jen tak lezeli na plazi, po nejake dobe sme se ale naposled polibili, oblekli a sli to hotelu ruku v ruce a s usmevem na tvari...jeste nez sme sli spat, tak mi Ray posteptal, ze me nauci plavat a ja jemu, ze to bylo krasny...MILUJU HO!...denicku, takhle zamilovanej sem este nebyl..
Měl jsem takovou dobrou noc. Zdálo se mi o Rayíkovi *chichotá se* a bylo to děsně vzrušující. TAK moc, že to je až i citlivý na tvoje něžný hebký stránky, deníčku. Ray mě probudil letmým polibkem na čelo, pohlazením po hrudi a snídaní. No vážně, ležela tu přede mnou, na posteli, snídaně! Koukl jsem na mýho prince s vytřeštěníma očima, on jen přilož prst k ústům, zašeptal "neptej se" a začal mě krmit lívanceme. Náádhera! Snídaně do postele....ááách.. tohle je jedna z mých nejlepších dovolených, pokud nepočítám návštěvu Brazílie, když mi bylo 8. Mezitím, co jsem se ládoval lívancema a zapíjel je kakaem, se Ray oblíkal a povídal mi, co chce dneska dělat.
,,Celej den ležet na pláži a kochat se."
Malinko sem se zakuckal.
"Rayjíku,ale musíš mi slíbit,že nepůjdeme do vody.. :-[:-("
"Ty můj Bobánku,pro tebe všechno!"
Áááách,hodil na mě ten svůj rozomiloučkej pohled a já sem papal dál.Když jsem to dojedl,tak sem si ustlal postel a šel se taky oblíknout,aby sme konečně mohli vyrazit.Už jsem měl všechno připravený a sbalený.už sme stáli u dveří a obouvali se.. a v tom mě napadlo,že nemám opalovací krém?!Rychle sem pro něj vrátil do koupelny,aby sme se s Rayjíkem nezpálili,to by sme po tom to...no prostě by to bylo blbý.Za chvilinku jsem došli na pláž,rozložili svoje věci a vyslíkli se jenom do plavek.Lidí tam taky moc nebylo,tak to bylo fajn.Aspoň si budeme moc dělat,co chceme.
"Bobíku,nechceš namazat záda,aby ses mi nezpálil?"
Och,jak já ho miluju..on je tak pozorný a všímavý,on se o mě asi bojí.No jo no,rakovina kůže je ošklivá věc.Jenom sem se na něj letmo usmál a ano..správně to ppochopil a už mi začal roztírat krém po zádech...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama