Milý deníčku,deníku,debile,ty vole,.... A komentáře.Díky:)

Frankův deníček 2

30. května 2007 v 19:13 |  Frankův deníček
Tááák debile, sorry, že ti píšu až teď, včera se mi ale zadařilo. Mikey pozval spoustu nudných lidí (slovem nudný, samosebou rozuměj slušný ženský), ale zase měl hodně chlastu. Problém byl v tom, že můj prsatý bůh nechtěl chlastat. Tak jsem mu přilíval vodku do džusu.....a.....

Debile! Ono to nezabíralo!!! A tak jsem to zkusil obráceně, nalil jsem mu džus do vodky. Debile! Já se asi poseru, děsně se na mě nasral a začal mi nadávat, že jsem čurák a tak a já jsem se tam málem udělal. Řekl mi, že mi to "vysvětlí".....wow
Zavedl mě k sobě do pokojew a já vytáhl z kapsy pouta.....
To bylo maso...! Chachá! Mlátili sme sebou navzájem o zdi a... ty woe debile, Geemu se to asi fakt líbilo! No, snad nemusím podotýkat, že mě se líbilo, jak se mi můj prsatej bůh zakous do krku a teď tam mám modřinu jak krávu. Já ho chudáčka i na chvilku přived do bezvědomí! To když jsem s ním praštil o zeď a on málem proletěl do vedlejšího pokoje. No a tak jsem ho zatáhl na postel a konečně použil ty šlohnuté pouta. Brobral se, když jsem mu strhával kalhoty. Takový sexy černý kalhoty. A pod nimi... co to nevidím... TANGA!!! No fakt, debile! On mi snad čte myšlenky, bo co. A dál... no tak to už fakt jelo...!
Debile, bylo to fakt sado maso... a líbilo se mi to. klidně bych si to ještě zopakoval. klidně každej den.. non-stop...Gerarde, ty můj prsatej bože, CHCI TĚ!!! no, začínám už mírně bláznit, to bude tím pitím z tý kalby. Docela jsem to přehnal. Jako vždycky. Ale ono se nejde udržet, navíc když mi dělá společnost Gerard. Fakt sem si to užil, debile.
Debile, všechno je proti mě! Gerard se dneska líbal s Bertem a dokonce i s tim plešatým neandrtálcem Rayem! Proč? Chce snad abych žárlil? Taxe mu to povedlo. Žárlím, myslel sem, že ho rajcuju jen já a on dělá za mými zády kdovíco s kdovíkým. Musím si ze spodního šuplíku vytáhnout pár časopisů a trochu se uklidnit. Moment Gerard jde sem. Klepe na dveře... Musím se trochu upravit a osušit si oči. Je tu!
"Frakie?", řekl a přitom vstoupil.
"Čau Gee." Ooo, můj prsatej bůh s tou nejkrásnější prdelkou..
"Víš.. to včera..."
"No? Ještě abych nevěděl." Hodil sem po něm sexy pohled.
Trochu zčervenal a pak se posadil vedle mě.
"Víš, já... mě se to líbilo. Nejsem divnej?"
To mě fakt rozesmálo, debile.
"Hele, nech toho, nevim jestli to je nebo neni normální, ale hlavně že nám to dělá dobře."
Usmál se tak strašně rajcovně, že sem myslel, že se na něj vrhnu. Ale přece jenom sem se zarazil.
"A co Bert?"
"Coby? Nic..", uhnul pohledem.
"Aha." Ted sem se nasral. On se tahá s Bertem a Rayem a ted si ke mě příde a háže na mě rajcovní pohledy. Tsss. Žárlim.
"Franku, no ták..." pohladil mě po vlasech a podíval se mi do očí.
Dal sem mu facku. To ho překvapilo, ale vrátil mi jí. Johoooo! Už se nám to rozjíždí. Strhnul sem z něho triko...
Tak sem z něho teda strhnul triko a víš co se stalo pak, debile? Gerard, můj prsatej bůh, mě kousl do krku! Jako nějak upír! Bylo to TAK rajcovní! Já myslel, že se poseru touho po Gerardovi! Tak sme teda pokračovali...
,,Frankuu...Franku..." sténal. Rozepnul jsem mu kalhoty. Jestli Gerard vypadal nedočkavě, tak jsem nechtěl vidět, jak vypadám já. Přimáčkl jsem Gerarda ke stěně. Bylo to úžasný. Gerard mi prudce stáhnul kalhoty.
,,Gerarde chci tě!"
Byli jsme úplně tělo na tělo... A víc ti toho debile neřeknu, ty bys z toho pak měl mokrý sny a víš, že si tě schovávám pod polštářem. Takže nic, si to domysli!
---------------------------
čau debile
Trávim teď s Gerardem každou volnou chvíli. A to že jich mám dost! Sme si dneska s Gerardem vyrazili ven, do parku, jen tak na procházku. Jestli tě, debile, zajímá, jestli sme se vodili za ruce, tak ne, nevodili. To tak... stačí že už jsou plnýq časáky Boba a Raye, to nesmíme dopustit, aby byli taky plný časáky mě, Gerarda a našeho vztahu. To bysme pak vypadali jak parta teploušů (no, to vlastně sme, ale nemusí to každej vědět, že jo).
A jak jsme tak byli v tom parku, tak Gerard se podepsal asi 20 holkám a já taky. Všechny na mě a na Geeho tak sexovně koukali. Ale já se udržel, debile, udržel jsem se a nevyjel jsem po nich! Jsem prostě dobrej.. *samolibej úsměv*. Ale když se s jednou černovláskou Gerard fotil, všiml sem si, že má nějak divně pokrčený kalhoty v oblasti svýho přirození. Copak je nějaká černovláska lepší než já?! pche
Zjištění: Gerard mě zřejmě fakt miluje!!! Hned jak mu ta holka poděkovala, šel ke mě, aby jsme mohli pokračovat v naší procházce. Samo, že jsem si neodpustil do něj rýpat:,, Co to bylo za řepu, když ses s ní fotil...?'' Gerard se na mě jen podíval, jako by se styděl a řekl: ,,Ale... ona za tu řepu nemohla. Za to mohl někdo jiný.'' No tak to mi poser nohu! Řek jsem:,, A kdo jiný jako?'' Gee na mě hodil polonaštvaný ale hlavně sexy pohled a zašeptal:,, Příště si dávej pozor, jak stojíš. U toho stromu...'' Na víc už jsem nečekal, chytl boha za ruku a hodil ho do vysokého křoví. Ve křoví se ode mě odtrhl, podíval se mi do očí, pak se ten pán všeho sexu rozběhl a srazil mě na zem. Jooooooo!!! Listí létalo, větve se lámaly... Já ječel a z těch holek co tam pobíhaly zůstaly jen 2 co neomdlely a i ty 2 stejně zdrhly. Nevím kolik času jsme tam strávili, ale bylo mi divné, že když jsme tam vletěli, slunce svítilo nad hlavou a teď je na stejném místě úchylně narůžovělý měsíc...
Gee vypadal, že se začíná bát a chtěl jít radši domů, ale debile, ta chvilka byla táák romantická :-D prostě jsem ho chytl za ruku a strhl vedle sebe na bobek. Seděli jsme a koukali na ten zářivej měsíc a Gee dokonce nemluvil. Jenže mě prostě moc dlouho nevydrželo dívat se někam jinam, když můj prsatej bůh sedí hned vedle mě. Prostě jsem se najednou otočil a aniž by to čekal, vrazil jsem mu ruku do rozkroku. Trošku sebou trhl, ale pak se ke mě otočil obličejem a tvářil se fakt sexy...
Nevim proč jsem to udělal, ale mrkl jsem na něho. A pak se k němu čím dál víc nakláněl, až už byl můj obličej u Gerardova a skoro jsme se dotýkali rtama. Gerard se posunul dál ode mě. Udělal to naschvál- vim to- protože veděl, jak jsem byl nedočkavej.
,,Gerarde, ty šibal!" pokáral jsem ho :D
Gerard se jen ušklíbl a bez sebemenšího náznaku, že to udělá, mě začal líbat na krku. Konečně!! Chytl jsem svýho boha za jeho rajcovní prdel.
,,Franku... CHCI TĚ!" bylo to poprvé co to Gee řekl. Většinou to totiž říkám já. Tak jsem Geemu rozepnul poklopec a strčil tam ruku. Začali sme se vášnivě líbat. Debile, ani nevíš, jak moc jsem v tu chvíli po Gerardovi toužil.
(změna prostředí.:D)
Mírná chybička se vloudila. Vždy když jsem s mým sexy prsatým bohem, tak ho musím políbit na jeho dokonalý krček, ale teď jsem byl tak vzrušenej, že jsem ho kousl. První jsem myslel, že to nic není, ale pak jsem uviděl, jak Geemu po krku teče krev. O ou... Gerard zařval a já čekal, že mě odhodí z postele , ale on se na mě jen zmateně podíval a já to nevydržel a tu krev mu začal olizovat. No tak tos debile měl slyšet ty zvuky 8-) Už vím, jak Geeho nejlíp vzrušit ;-)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 xD xD | 30. května 2007 v 20:17 | Reagovat

xD

2 foolishmonkey foolishmonkey | 24. února 2008 v 15:29 | Reagovat

fee je strasny uchylak, ale paci sa mi to aj ten styl rozpravania...proste pecka XD

3 Elizabeth Way Elizabeth Way | Web | 29. února 2008 v 14:46 | Reagovat

Mmmh, musím jít číst další, ten Frank je vážně děsnej úchylákXD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama