Milý deníčku,deníku,debile,ty vole,.... A komentáře.Díky:)

Frankův deníček 5

30. května 2007 v 19:40 |  Frankův deníček
"Tak proč jsi s Bertem???" odpověděl jsem mu a chtěl jsem vědět proč odešel, když byl byl určitě raději se mnou než s ním, chtěl jsem z něj vydolovat aspoň to že mu chybím, nebo cokoli jiného, jak bych si dokázal že mě miluje.... ale on mlčel, byl ticho a jen na mě dlouze koukal, koukal na mě těma jeho krásnýmu hnědýmy očima a viděl / spíš věděl jsem, že to chce vrátit, že chce být znovu se mnou, ale neodvážil jsem se mu to říct!!! Neměl jsem prostě sílu ho přesvědčovat a plést se mezi něj a Berta!!!
"Fee?" , potichu promluvil...
"Ano?"
"Myslíš že by se ještě některé věci mezi náma daly vrátit???"
Úplně jsem skoprněl a nevěděl co říct, chtěl jsem řvát ano ano ano a obejmout ho, ale pořád jsem v sobě cítil zradu, cítil jsem jak mi v hlavě pořád běhá moje představa mého prsatého boha a Berta.... já prostě nevěděl co mu na to odpovědět....
"Fee? .... já nevím jak ti to říct, jak ti to vysvětlit.... jak se ti omluvit! Prostě nevím co ti mám říct!!!!"
Seděl jsem tam jako opařenej a .... cítil jsem slzy v očích!!!! :-(

Už jsem to nevydržel. Po tváři mi stekla slza. Otočil jsem se zády k Gerardovi, aby tu slzu neviděl. Ale on mi opatrně chytil hlavu a otočil ji zpět, odhrnul mi ofinu a já uviděl, že taky brečí. Vzlikl:,,Frankie, Bert je idiot. Už to vím na 100%. N-nechci dále chybovat... j-já... v-víš...'' On normálně začal koktat! MILUJE MĚ!!! Jochooooooo! Usmál jsem se a pípl:,,Gee, tys mě tak šíleně chyběl. Já už bez tebe nechci být ani minutu.'' Jsem to já ale kokot! Proč jsem to vůbec řekl?! Ale vyplatilo se to. ,,Ach Frankie...'' vzdych Gee a přitiskl své rty na mé. On mě fakt dal pusu, debile! A jakou! ,,Frankie, můžeš mi odpustit. Strašně moc tě miluju a na úchylnýho Berta se vyseru!'' No fakt to řekl! Já se rozbulel... ale on taky! Debile... je mi tak krásně, že se dnes ani ožrat nejdu... Ruku v ruce jsme šli z parku k Bertovi pro bohovy věci. Jenže ve dveřích stál Berťas s válečkem na nudle a v květovaný zástěře.,,Já ti mého medvídka nedám!'' řval na mě a začal mě honit kolem zahrady. ,,Lásko, lásko!'' Gerard se přidal mezi nás. Bert mě chytil, roztrh mi triko(hajzl jeden. To si zašije!) a už mě chtěl tím válečkem praštit, ale pak se mi zadíval do očí a... kurva! On se do mě zabouchl!
Na xichtě sem ucítil váleček. Tak asi ne... Ale debile, ty přece víš co se mnou dělá když mě někdo praští!! Kurva..
"DEBILE!", zařval sem na něj. Skočil na mě a oba sme spadli na zem. Sednul si na mě a dal mi facku. Ty woe!! Dal mi facku. Normálně sem myslel že se z toho udělám.
Gerard to samozřejmě moc dobře věděl, zná moje úchylky. Asi začal žárlit, když sem Berta chytil za krk a přitáh si ho k obličeji, protože přiskočil k nám a snažil se nás rozrthnout. Já ho nelíbal, debile, to on políbil mě!
Gee odstoupil a já se na nějj podíval.
Doprdele, tak to sem posral.
takze on mě fláknul a hned na to políbil??necháápu...to děláám jedině já.....jedině zhe by.....
KURVAAAA von má stejnou úchylku jak já..moo to mě poser..kouknul sem se na Geeho a podle jeho vyrazu sem pochopil zhe to tak asi bude...
"tak já asi pudu.."řekl gerard..ten můj prsatej bůh...kurva co to mele debil jeden..,?..
"du taky..čekej.."vyprostil sem se z květovaný zástěry a utíkal za nim....
"co to blbneš sim tě?,"
"jáá nic ..já neblbnu..sem viděl jak tě uhodil a jako myslíš zhe nevim co to s tebou dělá??"zeptal se mě..je taak sexy když je nasranej debile..
v tu chvíli se mi vybavila představa s Bertem v situaci kdy se oba mláátíme všim co nám příde pod ruku a pak oba současně dosáhneme vrcholu:D..hmm pěknýý....najednou se to ale rozplynulo ..přede mnou stál MŮJ bůh.a civěl na mě divnym výrazem..azh mě to vyděsilo....
"co je?"
"co by mělo bejt? až na to že tady čumíš na Berta, oblizuješ se s ním a mlátite se jak malý ucha a nemysli si, že jsem neviděl ten tvůj rajcovní výraz! Znám tě dost na to, abych věděl co to s tebou dělalo!!!! A já myslel že ti chybím..." začal na mě řvát Gee
Bert absolutně nechápal vo co jde a tak se rači nezapojoval!!!
"Ježiši Gee, co tě to zase popadlo, myslíš že se s tebou chci udobřit jen kvuli Bertovi?"
"jo to si teda myslím!"
"Kurwaaaa.... Proboha jak už ti mám vysvětlit že miluju jen tebe a ani Bert a ani žádnej jinej kluk na světě mi nenahradí tebe! Ježiši už to pochop!!!! Nebo mi snad nevěříš???"
"Já už nevím čemu věřit...." a najednou jsem viděl obrovskou slzu jak se mu svezla po tváři.... přiblížil jsem se k němu a objal ho... neucukl, ani se nepohl a jen mě pevně stiskl... cítil jsem že mu na mě fakt záleží, ale že prostě žárlí :-(
"Gee??", pošeptal jsem mu do ucha
"Ano??"
"Nepůjdeme domů??"
"A kde je vlastně pro mě ted doma???" :-[
"Přece doma, u nás doma, u kluků, prostě v našem domě!!! Prosím vrat se tam.... já už to tam bez tebe dýl nevydržím!!! Chci tě mít u sebe, mít tě nablízku"
Chvilku se rozmýšlel a potom...
A potom jsem uslyšel KŘACH. A pak hovno. Tma.
Když sem se probral uviděl jsem před sebou Geeho jak se nade mnou sklání.
"Co..?"
"Šššš", utišil mě.
CO se sakra stalo??? Posadil jsem se. Áááá moje hlava panebožee. Rozhlídl sem se. Byli sme pořád na Bertově zahradě. Asi pět metrů ode mně ležel na zemi Bert. Měl v puse roubík a byl svázanej šnůrou od sekačky na trávu. Když mě uviděl, začal se zmítat jako žížala.
Hodil jsem po Gerardovi tázavý pohled.
"Praštil tě. Tak sem mu dal co proto", machroval.
Jééé, tak on se kvůli mě pral s Bertem? No nee... :-)) Zvedl jsem ruku a dotkl se škrábance na jeho čele. Sykl bolestí. Usmál jsem se na něj. "Seš můj hrdina."
Usmál se. Můj sexy prsatej bůh. Uááá. Moje ruka pořád hladila jeho tvář. Jemně jsem ho políbil.
"Padáme", zašeptal.
No jo, já bych nejradši hnedka vypadl a šel zase do pohodlí našeho domu, ale Gerard ještě potřeboval svoje věci. Ale když uviděl můj netrpělivej a nedočkavej výraz, prohlásil, že si pro ně zajde někdy jindy. A teď ještě co s Bertem- nechat ležet na zahradě jsme ho nemohli, že jo, to by od nás nebylo hezký a Bert by, třeba mě, taky nenechal tady takhle ležet, bezmocnýho na zemi (hehe, jak to znělo ironicky..). Tak jsme teda brnkli jeho kámoši Jephovi a rychle jsme odfrčeli, protože, popravdě řečeno, se mi nechtělo vysvětlovat, proč tu Bert leží jak pecka na talíři :D .
Domů jsme šli pěšky, přes park a hezky si o toho povídali.
,,A nelhal si mi, když si říkal, že už beze mě nechceš být?" zeptal se mě zvídavě Gerard. Lehce jsem protočil oči.
,,Copak o takových věcech se lže?" usmál jsem se schovívavě. Gerard se taky usmál a chytl mi ruku. Aaaach, to bylo tak krásný, debile, vědět, že můj prsatej bůh je zase se mnou!!
Zastavil se před naším domem/bytem (malinko nefím :-[ ) Koukl na mě a potichu řekl:
"Nebudou se kluci na mě zlobit, že jsem takhle odešel a ted se zase vracím?"
"Určitě nebudou, budou rádi, že jsi zpátky a že bude v baráku aspoň nějaká sranda :-)) !!! Opravdu nám fšem moc chybíš, ale mě nejvíc!!!"
objal mě, dal mi pusu na tvář:) a prohlásil:
"Už se do toho blázince fakt těším!"
Debile ve mně se úplně rozsvítilo.... tohle byl Gee, jakýho znám a miluju!
Už jsme stáli u vchodových dveří, tasil jsem klíče a už jsme si to frčeli dovnitř....
Na celej barák jsem zařval: "Kluci, mrkejte koho Vám vedu!!!"
Všichni sebou cukli jak kdyby jim začla hořet prdel!!! Mikey se štěstím rozbrečel a vrhl se na Geeho! skočil mu kolem krku a dal mu pusu na tvář! malinko jsem v sobě cítil že mě to sere.... ale snažil jsem se to potlačit! vím jak mu chyběl a má radost že je zpátky!!! :-)
"bozhe Gee ja sem taaaak rád že si zpátky"vzlykal Mikey
když z něho slezl přiřítil se Bob a vrazil mu hudlana ...jako debile normálně mu fakt dal pusu na PUSU!!kamarádskou z tý radosti ale i tak ...mi uzh došla trpělivost..jako volizovat mi to nikdo nebude..jak by uzh nestačil ten úchylák s válečkem...
"tak co kdybysme si šli dřepnout někam na jidlo a popovídáli si?"vylezlo ze mě..
"jo super nápad"zajásal Mikey "bráško musíš hoodně vyprávět"chyt ho za ruku a uzh ho táhnul k autu...kluci bežěli radostně za nima já samo jako vopařenej stál u dvěří...mnoo jo maj radost řekl sem si nakonec a šel za nima..ale at mě neserou debile....
Všichni byli úplně v prdeli z toho,že se Gee vrátil.Ale fakt,já prostě nejvíc!Už sme seděli v autě,Mikey řídil,Bob seděl taky ve předu a já Ray a můj prsatej bůh sme seděli v zádu.Kluci se ho pořád na něco ptali.No jo,já je chápu.My si to ale určitě vynahradíme,až se vrátíme.Půjdeme se třeba vykoupat,nebo tak..Jak sme tak seděli s Geem vedle sebe,tak mi začal rukou jezdit po noze a občas jeho ruka zabrousila k mýmu poklopci.Hrozně mě to rajcovalao.Vždycky sem měl rád takový ty "zakázaný" místa :-).No jo,ale tak jako byl bych radši kdyby mi dal facku a pak se mnou praštil třbe o zeď,ale to vzhledem k situaci nebylo jaksi možný.Už sme byli skoro na místě,valstně sem ani nevěděl,do jaký restaurace nebo do jakýho podniku jedeme.Ty vole,ale debile,mě to bylo fakt jedno!No a pak sme na jednou zastavili,tak sme se začali sunout ven...
Debile, to bych nebyl já, kdyby se mi zase nestal nějakej průšvih. Když sem vylízal z auta, šlápl sem do hovna. Byl jsem hrozně nasranej, už proto, že to smrdělo, ALE hlavně, proto, že to byli asi týden nový tenisky, takový pěkný šedo-černý s lebkou, který sem si koupil za svoje vlastní prachy!!! No nic... ta restaurace byla indická. Nevim, proč sme šli zrovna sem, ale to je jedno. Teda, mě jo- já mám indický jídlo rád, ale mám takový tušení, že Bob ne, že je na něj alergickej (no, Bob je totiž alergickej snad na všechno, hehe). A tak sme vešli dovnitř. Pohltila mě vůňě indickýho jídlo, taková ta exotika, takový orientální, pěkný, to bylo...ahh. Vybrali sme si jeden velkej stůl u okna a přišla nás obzsloužit číšnice. Wau, kus ženský to byl! Ale radši sem na ni moc necivěl, vím, že by Gerard žárlil a to já nechci, když nám to teď spolu tak klape :))
Kluci se přeřvávali a naštěstí si ani nevšimli, že jsem šlápl do hovna. Ale mě to sralo, debile znáš ten blbej pocit, tak jsem se omluvil a šel na záchod. Gerard se na mě divně podíval. Asi si myslel, že se chci zdejchnout nebo něco.
Byl jsem na tom záchodě a utrhl kus toaleťáku. Láskyplně jsem otíral svý nový tenisky. Pak jsem uslyšel, že se otevřely dveře a vzhlédl jsem. Stál tam Gee. Nejdřív se tvářil smutně, ale jak zjistil, co tam dělám, začal se strašně řehtat. Debile, normálně by mě to nasralo, ale teď jsem byl tak šťastnej, že vidím Gerarda smát se, že jsem se k němu přidal.
Po chvilce smíchu ke mně Gee přistoupil a položil mi ruku na rameno.
,,Myslel jsem, žes zdrhl. Chápej, kluci jsou rádi z mýho návratu... ale já bych radši byl s tebou," špitl mi do ucha. Jeho ruce se ovinuly kolem mých ramen. Pohladil mě po zádech. Pevně jsem ho sevřel. Jednou rukou jsem si pohrával s jeho černýma vláskama a ta druhá ho držela na hladké tváři. Debile, nevím proč, ale v tu chvilku mě ani nenapadlo zahjíždět mu rukou do rozkroku nebo tak. Bylo to prostě tak něžný a romantický. Jen jsem si užíval to, že ho zase držím v náruči a že on snad cítí to stejný.
Ale nemohli jsme kluky nechat čekat, takže mě Gee po chvilce pustil. Usmál se, chytl mě za ruku a společně jsme vyšli ze záchoda.
Kluci už před sebou měli jídlo, ale nejedli. Zděšeně hleděli na Boba, který....
...který se zase zděšeně díval na to jídlo. Delší chvilku m i trvalo, než mi došlo, proč mu lezou oči z důlků(a i kdyby mu chtěly vypadnout, jeho sexy patka by je udržela). Bylo to proto, že mu na talíři něco hejbalo nožičkamami. Byly to vůbec nožičkmi(nožičky)? To už je jedno. To by nebyl Bob, aby si nezačal vymýšlet, že je na to neidentifikovatelný něco alergickej. Ve vzteku praštil do talíře a to něco s nožičkmami letělo přes celý stůl a elegantním obloukem a jemnou piruetkou se ty sračky zabodly Rayovi do afra.
"debileee"zařval jenom...
bozhe debile ještě zhe sem stál a mohl celou tu show sledovat hezky z výšky...
Mikey dostal děsnej ale fakt děsnej záchvat smíchu ..taky aby ne když se ho to netýkalo...:D
"jéé promin" ..došlo to Bobovi,vrhnul se na Raye a začal mu to vybírat z hlavy...
"okamžitě to vyndej ...všechno dělej"hrozil mu Ray...
tak ho tam Bob tag chvíli vobíral...pak se zarazil a z afra vytáhnul kus slaný tyčinky(viz. Billy Martin :-)))..zvedl jí do výše svejch očí..mezitim Ray dřepel a čuměl akorát na mikeyho kerýho měl před sebou..ten chudák se snažil udržet,aby nedostal svýj astmatickej záchvat...
pak Bob hodil po mě a mym zlatííšku pohled jako'co mám dělat?'..a my??tss ...výbuch debile..:D:D
tak pokrčil rameny a tyčinku tam vrátil....
Ten se na Boba vražedně podíval a já sem čekal,že ho teď zabije.Tak rychle vstal od stolu a začal utíkat přes celou restauraci.Zaletěl na ty záchody,kde sem si před chvíli čistil ty boty od hovna..Ty vole debile,to bylo něco.Já už sem se svíjel v křeči pod stolem a Gee s Mikeym taky.Bob byl evidentně posranej až za ušima a čekal na těch záchodech,jestli za ním Raymond přiletí,vymáchá mi hlavu v hajzlu,nebo jestli o něco s nožičmaka po něm hodí nazpátek.No,ale ty vole deníku,Raymond mě jako fakt hustě překvapil.Elegentně si to něco s nožičkama sundal ze svýho krásnýho afra.Teda jako chtěl,ale nějak mu to nešlo.Prostě se mu to tam zamotalo a on z toho začínal bejt slušně nervní.Já se u nedivím,jenom i to připadalo stašně vtipný.Potom mu Mikey,kterej se už trochu uklidnil z toho ukrutnýho výtlemu s tím pomohl.Ale furt to nějak nešlo.Musel by mu vyškubat půlku hlavy,tak sme se po dlouhém přemýšlení rozhodili,že ho radši vezmeme k holiči.U pokladny sme zaplatili,jídla se nikdo z nám ani nedotkl a tak to do sebe každej hodil aspoň jednu vydličku při odchodu.Pak sem teda ze slušnosti došel pro Boba na záchod.Ten byl očividně nasranej nejvíc,prej měl hlad.Viděl sem,jak mu při pohledu na Rayje cukají koutky,ale strach mu nedovolil se ani zasmát.Nejspíš měl výčitky svědomí..Tak sme vlezli do auta,ve stejný sestavě jako normálně a rozjeli sme se.V tom sem ale začal cejtit u svojí botu a veděl sem,že je to v prdeli...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Matty Matty | 20. října 2007 v 12:12 | Reagovat

vytáhnul kus slaný tyčinky(viz. Billy Martin ) Coo?Mno upřesnimi to to mě zajímá xD jinaq good jaqo wždy xD

2 doookie doookie | 20. října 2007 v 21:28 | Reagovat

no jako ze kdyz tenkrát sundali billymu dredy,nasli v nich kus slanejch tyčinekD:D to nevis??:D :D

3 Elizabeth Way Elizabeth Way | Web | 29. února 2008 v 17:59 | Reagovat

XDXDXDXDXDXD Bože já z toho Franka nemůžu. Ta poslední věta mě naprosto nepředstavitelně dosralaXDXDXD Prej: Začal jsem cejtit tu svoji botu a věděl jsem, že to je v prdeliXDXDXD Výtlem

4 foolishmonkey foolishmonkey | 2. března 2008 v 18:34 | Reagovat

frank je jednoducho eso....ja z neho nemozem a tie jeho boticky  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama