Milý deníčku,deníku,debile,ty vole,.... A komentáře.Díky:)

Frankův deníček 6

30. května 2007 v 19:50 |  Frankův deníček
Všichni v autě se začali nějak divně tvářit. Ray, si jako elgán, jen ucpal nos a přenechal znechucený vyjeknutí Mikeymu.
,,Kurva, co to tady tak smrdí?!" nepatrně sem se začervenal. Mám to přiznat? Nebo zatloukat? Já vim, já vim... kluci nesnáší, když někdo šlápne o hovna a pak s tim jede v autě, ale... když mě na těch záchodech tak Gerard vyrušil, že sem si to prostě nestačil utřít pořádně. Mám to snad hodit na mýho prsatýho boha? Ne!! To možná jenom ve snu!
Začal jsem se tak nervózně a rozpačitě koukat po ostatních a pohled mi utkvěl na Gerardovi- on to věděl, že s tím hovnem to sem já. Přiložil jsem si, co nejvíc rajcovně, prst na subu a zašeptal "Ššš" a Gerard ještě rajcovněji mrkl.
A pak se ozval Ray: ,,To vypadá, jako by si někdo stoup do hovna.....FRANKU?!"
Sakra,sakra a je to tady!
"Franku!Ty kreténe kama zase lezls?"řekl znechuceně Ray a celým autem se ozvalo sborové ´No fůůůj´.
"Ale to já..já to nebyl!"Ty jo tak ted už se ani víc zabořit do sedačky nejde,jedině že bych se provlil až na zem,skulátel se dveřím,otevřel je..a..ty vole tady fylozofuju ale to hovno pořád smrdí!Takže co ted,stejně í že to hovno je ode mě..ale..ale..hele..na botě je ještě kousek,to bych mohl..joo..Nenápadně jsem zvedl nohu a otřel ji o Rayovi kalhoty..tááákk..a má to tam.Hahahaaha a ted smrdí on!!!!
"No Rayi..ty prase jedno..že se nestydíš.."pronesl jsem znechuceně ted já a s pocitem,že jsem to pěkně přenesl na někoho jiného a tím se zbavil zákeřného,smradlavě vyhlížejícícho hovna vylezl ze zabořené sedačky a pořádně se narovnal.Ha a už žádné hovna!
Jo dobře bylo mi blbý hodit to na Raye, když ten si dneska už prošel peklem. Opustilo ho afro a na to nejde jen tak zapomenout. A zvlášť když tomu předcházel tak traumatizující zážitek.Já to chtěl utřít o toho šmatlavého sráče Mikeyho, který dělal se na mě culil světáckým úsměvem. To jak to na mě hodil, mu oplatím! Seděl ode mě ale přes Geeho a to hrozilo nebezpečí, že bych o něj nějak zavadil, a to by pak mělo za následek, že by mi přestal šahat na prdel. Jediná možnost byl teda Ray. Sorry kámo, ale když jsi byl tak blízko a já už plánoval (nebo spíš moje prostata, protože můj mozek byl zaneprázdněn tím hovnem), co budu asi dělat večer. Sexy prsatej bůh je o5 se mnou. Dojeli sme k baráku a vysoupili z auta. Ten čerstvej vzduch dělal divy a já byl zase nadrženej jak profesor na dívčí škale. Musím s tím něco udělat. Zašel sem do svý ložnice a čekal tak 10 vteřin. Ha! Já to veděl! Můj bůh mě má přečtenýho! Pomaličku otevřel dveře a strčil do nich hlavu s tak rajcovním úsměvem...
"Můžu za tebou dovnitř?"
"Jasně že jo..."
Ježiiiš, debile jak on byl sladkej, jak pomalu zavřel dveře a otočil klíčkem, já věděl na co myslí...jinak by nezamykal :-D ...ale já myslel na to samý!!!! Ale budu dělat jakože nic.... aspoň bude sranda :-D
"Proč jsi přišel???" zeptal jsem se ho "jakože" nechápavě...
"Mnoo... víš, neměl jsem co dělat a samotnýho mě to v pokoji... nebavilo!"
Ježiši Gee ty jsi tak průhlednej jako bych tě za tu dobu ještě neměl přečtenýho....pomylsel jsem si...
Ale... když on bude dělat že nic, přidám se k němu!!!!
"Joo, tak ty jsi nechtěl být sám jo?"
"Neměl jsem se ke komu přitulit víš...", podotkl takovým divným hláskem:)
Ale ale... jak to z něj pomaloučku leze...
"Aha tak ty by ses chtěl tulit??? Tak pojd teda blíž!", pronesl jsem s naprostým klidem.... Docela ho to asi zaskočilo... ale mě už to bylo fuk, chtěl jsem být s ním, být mu nablízku.... dotýkat se ho, líbat ho, atd=))
Jak jsem tak ležel na posteli, přisunul se ke mně blíž, a lehl si mi na prsa a jak si tak moc přál se ke mně přitulil...Začal jsem ho hladit po vláskách a on mě na bříšku....(jejda debile to lechtá:o)) Ale nějak to přežiju když mě hladí můj (jen můj) prsatej bůh...vyhrnul mi tričko a začal mi kroužit prstem okolo pupíku a pořád jel jaksi níž a níž... On musí pořád myslet na to samý=).... Ale líbilo se mi to....Zvedl hlavu, podíval se mi očí a něžně mě políbil...

Aaahhh..... dlouze jsem vydechl. Kurva, debile, já z mýho prsatýho boha nemoh... on byl tak.. úžasnej!! Nejúžasnější, nejrajcovnější, nejlepší. A v tuhle chvíli jsem ho děsně chtěl. Z našeho něžnýho polibku se vyklubala dravá líbačka /:D/ a já z Geeho strhával hadry. Byl už skoro naheja a já ještě pořád oblečenej. Ale to, abych se vyslík sám, to bylo blbý, že jo.. nechal jsem to na Gerardovi. Pomalu mi vyslíkl triko... dělal to naschvál, věděl, že sem celej nedočkavej a chtěl mě nechat čekat. A stejně pomalu mi vyslík a gatě. Už sme byli oba nazí...chvíli jsme se sobě dívali do očí a pak, pak...wrraauu...pak mě Gerard přítlačil ke zdi, silně se na mě nalepil a začal mě drsně líbat. Větší nádheru jsem si nemohl přát...
"hrozně si mi chyběl"vzdychal a přitom sál jemně můj krk....ty woee debile..von mě taky..jako jedinej z lidí se kterejma sem kdy šu*al..chápal moe potřeby..moje úchylky(uzh se to blíží :-D)
nwm jak sem mi to podařilo ale přehodil sem jeho na zeď..ouu docela pecka..ale usmál..ha ještě pořád se mu to sado líbí..musim toho využít... :-))
Že bych si s ním po dlouhé době "odloučení" užil pořádný sado... běhalo mi hlavou jestli zvolit hezký, pomalý, něžný, zkrátka romantický mazlení, nebo naopak jestli zvolit tvrdej brutální sex.... ale ne, už jsem s ním třískl jednou,tak už tu romantiku asi nezachráním... tak jsem pokračoval.... Au, asi jsem se do toho přemýšlení moc zabral a zapomněl na Geeho, protože mě otočil ke zdi.... teda spíš mě hodil na zed.... woow to mi dělá dobře, on to s mejma chutěma opravdu umí!!!!
Najednou se napřáhl a ... vrazil mi pořádnou facku! Tohle teda opravdu neměl dělat! Byli jsme oba nazí a mlátili se jak malý kluci, ale bylo to krásný se dívat jak si Gee dává záležet na každé facce a pak na každé puse, on opravdu chtěl aby to bylo po takové době krásný!!!
Pohladil mě po hrudi, olízl mi bradavku a pak mě do ní kousl, ten hajzlík :-) tohle teda ne.... hodil jsem ho na postel, ruce jsem mu zvedl nad hlavu a sedl si mu na stehna aby se nemohl hýbat.... začal jsem ho líbat a olizovat po celým těle, jenom jsem slyšel jak vrní jak kotě jak do toho vzdychá a potichu říká chci tě! Byl tak bezmocnej a nadrženej, že jsem ho už dál nenapínal, vzal jsem si jeho **** do pusy a dlouze ho olízl, pustil jsem mu ruce a začal ho hladit po hrudi.... ruce nechal nad hlavou a užíval si to, skoro se nemohl pohnout jak se mu to líbilo....
"Feeee! Už budu!!!", zařval na celej pokoj
Vystříkal se mi do pusy, ale bylo mi to docela jedno, byl to přece můj prsatej bůh... pro něj fšecko;-)
He,samozřejmě naše první kolo po tak dlouhém mučivém čase nebylo ani poslední. Přišlo na řadu druhé,samozřejmě Gee přesně věděl co dělat a dlouho mě čekat nenechal.Fúúf,debilníčku to byla rychlost, snad i překonal rychlost tepla (nebo rychlost větru?sakra kdo si to má pamatovat,když učitel fyziky nosil furt tak obtáhnutý kalhoty, žejo!!),zvedl mě jěště trošku třesoucími prsty po tom slastném proudu,které jeho tělo absolvovalo. Zvedl mě až před svoje rty,no místo polibku jsem dostal drsnou facku,která mě přehodila přes půl postele a nakonec jsem se svalil na zem!Debile, já nevěděl co dřív!Jestli vzdychat vzrušením nebo sténat bolestí nad mojí naraženou prdelkou.Tohle tomu zas*aně rajcovnímu chlapečkovi vrátím,no nebyla šance,protože se mi najednou nějak zastavil dech a já se koukal Geemu rovnou do těch jeho krásných očí s tak dluhými řasami,který se uvelebil se svým měkkým zadkem na mojí hrudi. Věnoval mi ten jeho nehorázně úchylný pohled,letmý polibek a já jsem se už jenom v šoku z tý jeho rychlosti koukal na jeho vlasy,pod kterými byla jeho kulaťoučká hlava přisáklá na mojí spodní části těla ( :-D ).Od té náhlé dlouhoočekávané rozkoše jsem něvěděl co dělat,zakláněl jsem hlavu a nutně jsem potřeboval něčeho se chytit.Jako obvykle to bylo nějaké to jeho prostěradlo s zhulenými malými netopýri,teď jsem mohl jenom zaplést svoje prsty to Geeho vlasů.Samozřejmě se nezastavil při mírném cukání jeho hlavy,ale když už přišel vrchol od svalů do mého vzdáleného mozečku,byl to tak nádherný pocit,že jsem slastí rukama cuknul trochu prudce a prsatému sexbohovi vytrhnul zopár vlasů!Chudáček můj,zakřičel bolestí,no myslím, že si v danou chvíli moc koukající bílé místečko neuvědomoval.Ach, myslím, že ho to pěkně nažhavilo a věnoval mi jěště dlouhé drsné polibky (je to krásné,no trochu mi zapraskalo v nose od toho tlaku a většinou se u toho nedá dýchat,ale co mě po tom,žejo,co bych pro tohoto sexboha nevydržel).Pak se s oddechováním svalil vedle mě a mezi výdechy a nádechy prohlásil :"Tak tohle byla zatraceně dobrá jízda !" "Líbilo ?" "Líbilo ? Hehe, s tebou je to nejlepší na světě !" dodal s úsmevěm nad mojí skromností.Debile,ani nevím kde se to ve mě bere :D "Jinak by se hodil úklid,přes ty chumáče prachu tě ani nevidím ..."dodal pobaveně zkoumajíc můj obsah pod postelí."No joo, řeknu Rayovi, dyť víš, odkdy dostal tu slušivou zástěru, furt tady loudí s prachovkou !"
Oba dva sme leželi v tom bordelu uplně vyřízení,ale zarověn hrozně šťastní.Ale najednou se otevřeli dveře a ve dveřích se objevila Jamia a dokaza ze sebe vymáčknout jen Franku?? Hlavou se mi problesklo muj oficiálni vztah je v háji a ten tajnej už není tajnej.Ke své škodě jsem ze sebe vymáčkl jen nechceš se přidat nebudeš toho litovat.Což jsem si pěkně zavařil.Gee se na mě podíval a svým krasným hlasem,který byl tedkom vystrašeny řekl "ať tu tak blbě neležim a běžim za ní ".NA táhnul jsme na sebe jen trenky a musel jsem opustit Geeho jen jsem ho pohladim a teda běžel.Chudák určitě se citil trapně jak tam ležel a Jamia ho vyděla ve své plné krase=D.(Když tě píšu tak mě napadlo jen ,aby mě kvuli němu nenechala,ale to by snad Gee nedovolil.)No ,ale to je jedno pokračuju co jsem udělal=).Tak jsem vyběhnul jen v trenkách na ulici a Jamia nikde.Náhle jsme ji zahlédl v davu jak se marně snaží utéct.Tak jsme se za ní rozběhl.Nějake slečny se mi začli smat a všichni se otáčeli coš mě nenapadlo se podívat dolů.Když jsme ji teda po pár metrech chytl za ruku a začal ji to vysvětlovat tak mě zarazilo,že se přede mnou začla svýjet smichy kouknul jsme se proč se směje a ja si jako debil vzal Geeho trenky s netopýrama jak to dělaj takobej trapas všude paparazi a lidi z novym takže trapas jak nikdy.Ale nepobral jsem že mi dala facku a pak mě objala a začla brečet.Šli sme naštěstí oba k Geemu a tam Rey běhá v té sve zastěře a choval se jak pokojská v hotelu=).Zeptal jsem se kde je Gee a Rey řekl "byl nějak smutny tak se šel prej vykoupat teda něco takovýho říkal Mikey,ale nevím jestli nekecal ".Nechal jsem Jamiu s s naší uklizečkou=D a šel jsem ho najít.Nenašel jsem ho ve sprše,ale v náručí Mikeyho jak mu brečí na rameni.Chtěl jsme je vyrušit,ale něco mi řeklo,že to dělat nemam.Mikey si mě všimnul a šel ke mě.
Viděl jsem ten smutek v očích mého boha,který mě pálil až do morku kosti.Co mám sakra dělat debilníčku? Ach,musím Mikeyho nějak odbít no ... nebylo třeba,protože za náma nahoru přiběhla Bobina-blbina s telefonem v ruce udýchaná z toho běžeckého maratonu po schodech(budu mu muset zhabat ty chipsy,které má furt v nočním stolku,hehe)
"Sh*t, kdo jsem dal tolik schodů, hee-hee-hee ... no...hee...volal Brian...kluci balíme..heeh...jedeme na koncert pro nějakou charitu nebo co. Tour bus nás čeká za hodinu." vysoukal ze sebe Bob (to "hee" jsou nádechy, výdechy :1: )
Cože?Koncert?Jenom my samy v TourBuse?Ach to bude deníšku zase pařba, ale ne, počkat a co Jamia a co Gee?Achne, ale za sebou jsem už slyšel hlasy Raye s Jamiou a když jim všechno už trošku vydýchyný Bobina řekl, Jamia ke mě přistoupila :"Myslím, že s váma pro teď nepojedu, malá přestávka nám prospěje, co ty na to?Oba si to potřebujeme v hlav trošku srovnat." Kouknul jsem na Geeho,který měl místo smutku v očích radost.Ten pohled jsem znal,určitě přemýšlí nad všemi možnými způsoby jak mě přesvědčit, že jsem jenom jeho.Myslím ale, že všechny lesti co si pro mě připraví budou zabírat ...
Tak byl schon na světě museli sme si zbalit svoje kufry ,což ja jsme měl všechno na koncert mokry ,jak jsem si to polil včera tím kafem.Ale to by bylo na dlouho to tady vyprávet jak sem si to polol=).TAk jsem sebou neměl ty svý trenky pro štěstí=(.No nic za chvilku jse melí všichni zbaleno a vyrazili sme.Ray s Bobem si šli dát dvacet,aby na koncert byli fit a Mikey chned jak sme vyjeli volal Alicii jako kdyby bez ní nemohl chvilkui vydržet což nám dvou pěkně náhrálo.Dal jsme si teda na Geeho kolena hlavu a začli si povídat o takovejch kravinách jako co se stane když chlap děla neco neslušnyho s ovcí a co z toho pak vznikde a takovyhle kraviny a Gee mi děla při tom mravenečka (kdybys nevěděl tak mě šimral pod trikem).Když přišla ta trapná chvíle tak tak mi svíknul tričko a začli sme se navzajem sebe dotýkat deníčku bylo to tak úžasný snad lepší než nikdy=).Když sme se libali tak vešel asi tak po dvaceni minutach Mikey.Což by bylo ještě v pohodě vzal to docela dobře jen mě docela nasral že si nas ten debil vyfotil na mobil a dal si nás jako tapetu.Gee se nasral a šel mu ho vzit.
-------------------------------
Kurňaaaaaaa! Debile, jedeeeeeeeem! Chápeš to, woe? Už jedem! Kufry naloženy a už si to serem na místo určení. Šmatlák Mikey volal a já jsem zatím prováděl největší úchylárny všech dob s mým sexy prsatým bohem. Ten magor řidič fakt neimí řídit!!! Já kvůli němu létal po tourbusu a hledal kapesníky, páč když ten kretén brzdil jsem přikous Geemu ret a jemu z něj tékl čůrek krrrrrrrvy. Gerard se nasral a při utírání krrrrrrrvy z jeho dokonalýho xichtíku konstatoval:,,Co jsme to najali za vola? Dyť neumí řadit!'' Nevím, debile, kde se ve mě ta šílená úchylita bere, a neudržel jsem se, hodil upe mega rajc pohled na Geeho a pronesl:,,Zato já řadit umím...'' a vrazil jsem mu ruku to gatí. No týýý woeeeee! Tak po tomhle už bůh musel fakt přestat pochybovat o mých řidičských schopnostech.......
Pání, ten jen vykoulel oči a úplně zapomněl na svojí bolest ze rtu ba naopak ... Ach, oplatil mi super mega úchýlný pohled, který jasně říkál "Right here, right now!". Šmaltlal jsem rukou pěkně rajcovně, Gee byl úplně ve varu a začal si pomalu, hezky pomalu se zavřenými oči olizovat jěště pořád tečoucí kovovou krev. Pomalu si objížděl jazykem rty a mě to nažhavilo jěště víc a začal jsem pracovat rychleji a prudčeji. Můj bůh se trošku neovládl a samou slastí se skotoulel na zem a já přistál rovnou na něm.
"Oh, s*it Franku !" a bylo. Chviličku se nemohl ani pohnout, byl úplně ztuhlý a já si lehnul na jeho krásnou udýchanou hruď. "Miluju tě a doufám, že to víš."
*ŘACH*
"Damn it ! au .. au.. au !!" Ach ne, na Geeho hlavu zrovna přistál kávovar. Já se musel gebit, to byl pohled, chudáček jak se tam svíjel, teď neměl už jenom vlasy ale už i monokla :D Jěště pořád to s náma házelo jako s bramborama a mezi tím po nás padali další věci, nakonec jsme přistáli pod stolem a já dostal pěknou ránu do břicha Geeho loktem. Vyšlo ze mě jenom malé zasténaní a pak jemný dotek ruky na mém líci.
"Myslím, že ti něco dlužím ... " a vtisl mi ten nejsladčí polibek na světě.
Usmál jsem se a byl jsem odhodlanej to Gerardovi nějak oplatit, ale fakt to nešlo, nemohl jsem se mu strefit na pusu (to ten řidič, kretén!) a tak jsem to brzo vzdal. Sedl jsem si na sedadlo a přidržoval se, Gerard si přisednul vedle mě a mnul si hlavu, měl tam pěknou bouli, chudáček můj malej prsatej. Mikey už dotelefonoval a tvářil se trochu znepokojeně.
,,Co se děje?" zeptal jsem se ho. On jenom netrpělivě zakroutil hlavou a šel si nalít kafe. Jenže nemoh, páč kávovar ležel rozbitej na zemi, jak spadl na Gerarda kebuli.
,,Kdy už tam budem?" naléhal Bob. On je vždycky takovej, každých 5 minut se ptá, "kdy už tam budem", "už ste tam", "jak dlouho ještě pojedem" atd atd.
,,Myslim, že bychom si měli dát chvíli oddech" oznámil nám řidič a zastavil u benzinky.
Ray,jelikož se mu jako obvykle udělalo za cesty blivno,vletěl rychlostí blesku do kabinky nejblížšího záchodu.mikey s bobem si odlezli koupit kafé do toho mini bufetu.Mýmu prsatýmu bohovi ten moncl začal pěkně modrat,tak jsem namočil cíp kapeníku(myslím že už byl asi použitý ale P.Š.T.)a jemně mu ho na to oko položil.Ještě pořád sem nemoh uvěřit tomu,co se tady před chvíly stalo! "Franku..." jen otočil a hodil na mě jeden z těch *hot* pohledů co dokaže jenom on. "Řadíš krásně ale umíš taky zajet do garáže?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 niksha niksha | Web | 30. května 2007 v 19:53 | Reagovat

přihlaš se do soutěže kde můžeš vyhrát 2 diplomy :) stačí se jenom mrknout a napsat svůj blog a už můžeš začít se soutěží :)

2 saphi saphi | Web | 30. května 2007 v 19:54 | Reagovat

awoj u mna je bleskajda o mcr

3 Elizabeth Way Elizabeth Way | Web | 29. února 2008 v 18:43 | Reagovat

WOW!Tak zajet do garáže joooo? To zní naprosto neodolatelně... *slint*

4 foolishmonkey foolishmonkey | 2. března 2008 v 19:22 | Reagovat

ze garaz....ja uschnem  hehe XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama