Milý deníčku,deníku,debile,ty vole,.... A komentáře.Díky:)

Frankův deníček 7

30. května 2007 v 19:56 |  Frankův deníček
tss debile jaky by zrovna tohle nevěděl ze všech nejlíp...
"se uvidí" mrk sem na něj a hodil rajc pohled zpátky...
naklonil se ke mě a ...
"tééda ..nechte si to na doma..na.. něco sme přinesli"Mikey a za nim v těsnym závěsu Bob....plný náruče různýho jídla ..ty woee..čokoláda,zmrzlina,brambůrky,..prostě tuny a tuny žrádla..
jako debile ti řeknu tajemnství...Mikey se nezdá ale je to nenažraný prase..nechápu zhe netloustne.. :-[..
přišel i Ray,debilní řidič a jeli sme....
Ray do nás hustil zase naákou svojí nudnou historku,jak se musel podepisovat nákýmu buzíkovi na hajzlech...bozhe debile..trapák(ale prdelku na hezkou")
páč uzh se klukům nechtělo spát..měli sme s bohem po ptákách..mnoo nic..pak v šatně :-))...
pustili sme se do toho jídla....
Všichni se začali cpát,ale já sem nějak neměl hlad ani chuť(na jídlo).Ale spíš mě tak něco napadlo.Šel sem za Geem,šibalsky sem se na něj usmál,vazl do ruky čokoládu,když vím,jak jí miluje a začal sem si kouskem přejíždět po rtech.Bylo mi naprosto jasný,co to s ním udělá.
"Gee,nedáš si se mnou taky kousek čokolády?"
Úplně sem viděl,jak mě slíká pohledem.Evidentně ho to dost rajcovalo.
"Už se mi to nějak roztejká,nechceš mi to něčím utřít?"
Kurva deníku,já to s ním ale umím!vstal a šel ke mě blíž.Už byl úplně u mě,naše rty od sebe byly malinkej kousíček,stačilo se jenom naklonit...Ale né,radši ho malinko potrápím.Trochu sem uhnul,vazl ho za ruku a tájmul ho do zadu na tu pětku.Budeme tam aspon mít malinkou soukromí.Došli sem tam am Gee už na nic nečekal.Zajel mi rukou do vlasů a už se na de mě nakláněl.Ty vole,to bylo tak vtipný,já vždycky musím koukat nahoru,protože je větší! :-D;-((Vášnivě mě políbil a já sem cejtil,jak si užívá chuť tý čokolády.Wow..blo to takový jiný,než normálně.ˇříká se,ža když člověk vycucá tabulku čokolády,že se to rovaná dobrýmu orgasmu.V tuhle chvíli to celkem sedělo,protože ani jeden z nás od toho neměl daleko.Svalili sme se na zem,pod ty sedačky a už mi Gee začal rozepínat pásek.Já sem mu to mile rád oplácel stjenou cenou.Vyhrnul sem mu triko a začal mu krpoužit jazykem kolem bradavky...Už mu bylo i jedno,jestli na nás něco spadne.To je něco tak úžasnýho,mít sex tolikrát za den a ještě s mým nejúžasnějším prsatým bohem na světě!
"Ohh,Ge....ještě!"Vzdychal sem jako laciná děvka...
Debile,byl jsem totálně v hajzlu.Myslel jsem že asi buchnu.Gee se přesunoval pomalu ale jistě dolů k mým kalhotám a já jen se zavřenýma očmia vzdychal.Gee po mě sem tam hodil velmi rajcvoní pohled,který mě ještě víc rozpaloval.Chtěl jsem se zvenout,debile abych se mohl posadit na mého prsatého boha,ale nevím kde se vzala tu se vzala nějaká dřevěnná věc nade mnou a samozřejmě že jsem do ni narazil plnou parou.
"Auuuuuuu"..vydal jsem jen ze sebe a jak jsem se zvedal,mrdl jsem Geeho kolenem do hlavy,jelikož byl nad mým rozkrokem,samo ze jako shválně se já ted musím zranit.Ale debile,fnuk,to bolí!Gee jen vydal takové tiché doprdele a chytl se za čelo,kam jsem ho kopl.Musím teda uznat,že kolena mám tvrdé,no co už.
"Promin..vždycky to zkazím"řekl jsem natšvaně Geemu,přiblížil se k jeho obličeji a líbl ho na čelo.Měl to tam červenější než paviánova prdel,ach debile bylo mi ho tak líto.
"to je dobrý"řekl mi a já se trochu uklidnil,ale zase,debile ZASE ten debilní řidič chytl nějaký ten svůj volantový amok a házel s náma jak s pytlema brambor.
"Kurva..my se do té garáže nikdy nedostanem!!"řekl jsem kurevsky naštvaně a dal si ruce přes sebe.Ach jo,debile..nám ten osud nepřeje,prostě NEPŘEJE!
Tak nějak jsme se vyhrabali ze zadní pětky, protože- i když se to nezdá- to tam s náma házelo jak divý, a přesunuli jsme se blíž k Bobovi, kterej bl zahloubanej do svýho notebooku. Naklonil jsem se mu přes rameno.
,,Co tam študuješ, tak zajímavýho?" zajímal jsem se. Jak jinak- Bob se na mě zaškaredil a odsedl si. Pak jsem si všiml Mikeyho, jak má tak nějak podivně položenou ruku u svýho přirození. Chtěl jsem to pošeptat Gerardovi, když v tom -PRÁSK! BÁC!- ten idiotskej debil, co seděl za volantem, a očividně neuměl řídit, vjel do menší díry na silnici a já, protože jsem měl pusuod Gerardovýho ucha asi 5 cm, jsem ho kousl. I když to bylo omylem, ani si nedokážeš představit, jak ho to... vzrušilo- jo, to je ten správnej výraz.
,,Wauu, teda Franku, takže se zas přesuneme na zadní pětku?" zeptal se zvědavě, povytáhl obočí a v očích se mu leskl odraz té největší rajcovnosti :D Teď už to bylo blbý, říct mu, že sem ho kousl omylem..
Vole deníku,byl jsem rozpálenej jak americký kamna!Jen sem na něj hodil souhlasný pohled a spěšně (a nenápadně) sme se vytratily dozadu. " tak kde sme to skončili?" "počkat,už si vzpomínám" a narval mi jazyk do dutiný ústní :-D Zatímco jsem se s ním vytrvale líbal,dravě sem z něj strhával zbytky oblečení.Už jsem se chystal mu stáhnout i jeho úžasný trenky s upírma když v tom--vrazil mi takovou facku,až mi v hlavě začaly poletovat andelíčci. Kurva on mě snad má přečtenýho! "a ted?Co mi uděláš ted?" "Vošukám tě!" a zakousl se mi do krku... "ach gee,ještě, VÍC!" jeho naprostoho úžasný zuby se vnořily pod moji kůži.Můj prsatej bůh fakt válí!Ted už moje Ferrary bylo připravené vjet do jeho garáže.Roztouženě sem se mu koukl do obličeje. V jeho očích divoce plála touha a chtíč
otočil sem si ho a zajel tam..jo zajel..ale bylo mi tam ňák těsno a vzhledem ke Gerardovu zděšenému azh bolestnému výkviku sem se porozhlédl kolem sebe a kousek nade mnou visela lékarnička..celkem blízko ...juchuu..:))
pořád zakleslej v Gerardovi sem se natáhl jak nejvíc to šlo....bozhe debile..sme museli vypadat :-[...
jo dosáhl sem...rychle sem jí otevřel a vytáhl ňákej krém..nezkoumal sem co to je a naplácal si to na ruce pak na frankouška a šup s tim do garáže...ohhh jo debile to bylo ono...to co se mi tak líbilo..přirážel sem,vzdychal a přejížděl rukama po Geeho bocích,dokavaď sem se neudělal...
svalil sem se vedle něho a zhluboka oddychoval
"to má bejt vše??"řekl Gee...sjel sem ho pohledem..dobře nemám takovou kládu jak von ale tak strašný to neni..:((
zasmál se..
"tak pánovi se to nelíbí"poznamenal sem a klekl si obkročmo nad něj..začal sem jazykem kroužit kolem bradavek a jel níž a níž....
Můj bůh si kousal spodní ret. Víčka měl pevně sevřená a tváře mu rudly. Chvíli jsemu mu okusoval bradavky a pak už jsem se dostal níž. Sice jsem chtěl, aby mě můj prsatej bůh taky vojel, ale nemohl jsem mu to teď udělat, když už jsem ho takhle nažhavil a on věděl, že se mu ho chystám vykouřit.
Sklonil jsem se mu ke klínu a vzal ho do úst. Bože... tiše vyjekl a já mu ho přejížděl jazykem. Věděl jsem, že ho jen škádlím. Neudržel se a rukama mi zajel do vlasů. Přitlačil si mě blíž ke svýmu ***. Debile, měl jsem ho snad až v krku. Myslel jsem, že se udusím. Ale pak se mi konečně zvedlo oddálit se a potom jsem se znovu přiblížil. Moc se mu to líbilo. A já byl rád, že mu to dělá tak dobře. Prostě jsem se cítil hrdej, že mi to tak jde.
,,Ooh Frankie..." zasténal a zvrátil hlavu. Cítil jsem, že za chvilku bude.
Potom už jsem ucítil v ústech jeho horkou dávku. Áááh už tak dlouho jsem si tuhle chuť nemohl vychutnat.
Rychle jsem se odtrhl od jeho **. Nespolykal jsem to. Přitiskl jsem svá ústa na ty jeho. Ta bílá tekutina protékala skrz naše ústa. Wow, muselo mu být divný ochutnat sám sebe.
Zrovna, když jsme se od sebe odtrhli a on se skláněl ke mně, uviděl jsem nad Geem stín.
Bože... Mikey!
V kalhotách měl obrovskou bouli a v očích divnej výraz. Že on to všechno viděl?!
Úplně jsem zrudl a poklepal pomalu Gerardovi na rameno, abych ho uporozornil na Mikeyho.
,,Co se děje? Proč nepokračuješ? Vždyť to je tak krásný, Franku!" řekl blaženě Gerard a pohladil mě po hrudi. Odkašlal jsem si. Gerard se zatvářil zmateně, ale nejspíš mu připadalo zvláštní, proč se čumim tam nahoru, tak se nejistě otočil a strnul hrůzou.
,,M-M-Mikey!!!" vykoktal. Já jsem se, jako obvykle, rozpačitě zachechtal a zrudl jsem ještě víc. Taková pitomá situace!!! Nastala chvíle trapnýho ticha, kde Mikey koukal na nás dva nahuláče, jak na sobě ležíme a....
,,N-Nooo..." Mikey odvrátil zrak "chtěl jsem vám jen říct, že už jsme skoro na místě." řekl potichu, podrbal se ve vlasech a odešel.
"kurva"začal se smát a mezitim si nandaval kahoty(škoda :-(:-D)..uznali sme za vhodný se oblíct a jít za klukama..teda spíš za Mikeym.ˇ..
"znáš Mikeyho..všechno vykecá..uzh ve školce byl děsná drbna a dycky běhal za učitelkou když sem se hnul z pískoviště(nmoo jo byla sem dneska za mámou v práci:D:D)"....
"v pohodě lásko"pohladil sem ho po vlasech a věnoval mu ještě dlouhej francouzák při kterym se naše jazyky krásně proplétaly..takhle to umí vážně jen on..ňák sem se do toho zasnil když sem cítil jeho ruce jak jedou po mých bocích..on si prostě nedá pokoj..:D
"tak pojď"zastavil sem ho..páč uzh bych to nevydržel a znovu na něj skočil...
Vyfasovali jsme se teda ven, přejeli si rukama po gatích, abysme trochu si je trochu..ehm.."vyžehlili" (aby přece nešlo vidět, jak to máme pomačkaný!) a sedli si k Rayovi. Mikey, kterej stál u řidiče, po nás pořád házel vražedný pohledy. A já se mu ani nedivim. Taky by mě to nasralo, kdybych já objevil Gerarda s Mikeym, jak se muckaj (a že už jsem je kolikrát objevil! grrr....) Bob nám nalil kafe a řekl, že už tam za 10 minut jsme. Po celou tu dobu bylo hrozný ticho, jenom řidič si párkrát říhl a bylo jen slyšet, jak si povídá sám pro sebe a šíleně u toho mlaská. Byl to vážně vážně pošuk.
,,Tak, mládeži, jsme na místě!"
popadl sem baťůžek a co nejrychlej bus opustil..Gee vyběhl hned po mě,pak tamti dva a jako poslední se vyloudal Mikey..vypadal pořád nasraně...'mnoo co nechám ho vybublat..to přejde' řekl si a dál to neřešil..
šli sme do šatny a ze sálu uzh slyšeli davy lidí,kteří čekali na naše vystoupení(jeli na koncert zhe jo?? :-D)..fofrem sme se převlíkli a vlítli na podium..
mnoo a teď si debile dokážeš představit tu atmosféru ne,?..bylo to celkem napnuty ale dalo se to..lítal sem po podiu,tancoval s parketem ale pak se já debil rozeběhl na pravou stranu jeviště a...*PRÁSK*...ležel sme na zemi a myslel zhe mám po noze..nade mnu stál Mikey a culil se.."promiň"hesl ironicky..hmm asi ho to ještě nepřešlo..
..tak sem tam tak dřepěl debile a von se mi smál do očí...kreten :-[...začínal sem ho mít plný zuby..chtěl sem vstát ale...prostě to nešlo..ta noha bolela jak kráva..pak ke mě doklusal Ray a pomohl mi vstát..zbytek koncertu sem stál na místě a skoro se nehejbal..samo zhe sm to chtěl zabalit..ale to bych těm sladkejm emo pozérům nemohl udělat..dyť voni mě žerou:D:D...
po koncertě sme měli mít ještě rozhovor..a pak jet zpět domu..sem se teda dokodrcal na tu červenou sedačku a prásk tam sebou..Gee si sedl cedle mě a Mikey vedle něj..tss jak jinak..
na druhu stranu vedle mě Bob a Ray stál za náma...
"tak Franku"..začala reportérka(mimochodem pěkná kočka)"všichni viděli tvuj pád...co to zapříčinilo??"....
Tak jsem ,tyvole deníčku ,nějak neměl, co říct. Přece jenom se mi nechtělo toho parchanta brejlatýho prásknout....nebo....takhle...pořád jsem si nebyl jistej, jestli si ze mě ta reportérka nedělá jenom prdel.Vždyť to muselo vidět spousta lidí ,jak do mě miláček Mikey napálil.Takže jsem docela tupě civěl do blba. Díky bohu si přede mě pak stoupnul Gee, nasadil svůj výraz "brobohapřecebystenetrápiliraněného" a prohlásil: "Myslím, že Frank je kurva trochu v šoku. Jeho držkopád samozřejmě zavinila naprosto nevinná srážka s mým poloslepým bráškou" uculil se miloučce až jsem to tý reportérce skoro záviděl, jak sladce se na ní to moje zlato dívalo. Milá slečna málem klesla do kolen a Gerard mě odtáhnul kamerám z dosahu. ačkoli mě noha bolela jako sv**ě, nemoh jsem necítit, že mi znatelně sahá na zadek....

,,Doufám, že tě to moc nebolí, Franku." pošeptal mi něžně Gerard do ucha. Aaaach.. on má o mě strach... to je milý.
,,Když tu si se mnou, tak to nebolí skoro vůbec." usmál jsem se. Gerard se nasadil ten svůj culící výraz, pohladil mě a řekl:
,,To je dobře. Ale víš, Franku, už bysme se měli vrátit na ten rozhovor.. z bráchy ani z těch dvou bláznů nic kloudnýho nevypadne." zachechtal se (rád se směje svým vlastním...ehm..."vtipům") a- políbil mě. Na čelo, ale políbil!! Úplně jsem roztál. Miluju ho a on miluje mě. Je to jasný jak facka. A Mikey se může jít vycpat.
Jenže podle všeho se vycpat nešel...najednou se nám toziž objevil za zády s dost podivným výrazem v obličeji. Nebyl jsem si úplně jistej, jestli to není tím, že jsem si pořád ještě nestihnul zvyknout na jeho obličej bez brejlí. Od tý operace neuplynulo ještě moc času.....no...nevim.....Dívá se na nás tak zvláštně...skoro bolestně....
"Gee, můžeš na chvíli????"vypadlo z něj. V tu chvíli jsem měl chuť jednu mu ubalit, jak se může opovažovat vůbečc rušit. Brát mi moje zlato v tak krásný chvilce. Ale Gerard na mě hodil takovej ten pohled, jak že se mu sice nechce, ale je to přece jen jeho brácha, že jo, a zmizel s Mikeym za rohem. A tak jsem tam, deníčku můj jedinej, věrnej milej zkurvenej, seděl a užíral se, že mě všichni opustili.
A zrovna v tu hroznou chvíli, v hlavě se mi rozsvítilo a já dostal skvělej nápad. Já je půjdu špehovat! Jseš dobrej, Franku, super nápad! *nadmul jsem se pýchou*. Tak jsem teda pomalu zahnul za roh, kam zmizeli. Uviděl jsem je. Stáli od sebe asi jenom 10 cm. Jak já žárlil! Ale snažil jsem se být co nejvíc potichu, abych se neprozradil. Jestli mě tu někdo načapá jako šmýráka, je se mnou konec.
,,Brácho? Já.. já se tě chci na něco zeptat..." řekl Mikey do toho ticha. Gerard ho pohledem vybídl, aby mluvil dál.
,,No.. mě by tak zajímalo, jestli... jestli.." pořád se k tomu nějak nerozhoupal "jestli mě máš vůbec ještě rád." vypadlo z něj nakonec. Vytřeštil jsem oči a Gerard taky, viděl jsem to. A víš, deníku, co se pak stalo? Tomu nebudeš věřit.
Gerard vlepil Mikeymu pusu na čelo a objal ho. Tak.. tak hezky, tak mile, tak bratrsky, tak "jakože ho má vážně rád". A já, i přes ty 3 metry, co jsem od nich stál, jsem viděl slyzí stékající Mikeymu dolů po tváři.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 000 000 | 13. července 2007 v 9:41 | Reagovat

tooe krááásne..ten koniec myslim...:) :-*

2 Elizabeth Way Elizabeth Way | Web | 29. února 2008 v 19:22 | Reagovat

Wowie x) moc kráááááááááááááásná story.

3 foolishmonkey foolishmonkey | 2. března 2008 v 20:31 | Reagovat

óóó to je mile...  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama