Milý deníčku,deníku,debile,ty vole,.... A komentáře.Díky:)

Mickeymousův deník 6

30. května 2007 v 18:47 | .. |  Mickeymousův deník
Urazil jsem se. Prostě jsem se urazil. Vím, byla to blbost, ale on mě prostě samozřejmě začal uklidňovat, že jako holka nevypadám. Jak sakra mohl vědět, že to myslel na mě?! To on chvílema vypadá jako ženská, a to jsem ještě nikomu neřekl, jak jsem ho jednou načapal, když si zkoušel máminy šaty. A to je tak měsíc ani ne... vstal jsem a odfrkl si. ,,Mikey, co je? Omlouvám se..." rozhodil rukama. ,,To tě mohlo napadnout dřív, než jsi to plácl, že mě to bude mrzet." Pokrčil jsem nos a šel pryč. Vyskočil za mnou, ale já mu zabouchl dveře před nosem. Kurva... teda spíš do nosu! Zpoza dveří sjem uslyšel vyjeknutí a klení. Nedalo mi to a vlítl jsem tam. Gee si držel ruku u nosu. Skrz prsty mu protékala krev. ,,Gee! Bože, Gee!" zmocnila se mě panika. Nemám rád krev a už určitě ne na Gerardovi. Navíc způsobenou mou vinou. Skočil jsem k němu a připlácl mu svou dlaň k nosu. Zařval bolestí. ,,Mikey, asi ho mám zlomenej!" Krev se valila dál a já cítil, že za chvíli omdlím. A pak už jsem slyšel jen další Gerardovo bolestné vyjeknutí, zatmělo se mi před očima a cítil jsem jak padám ..
Když jsem se probudil,ležel jsem v posteli..ale ne ve svý,nýbrž u gerarda v pokoji..Matně jsem si vzpomínal na to co se stalo..Vstal jsem s tím,že pujdu dolu kouknout se ,co se deje..ale pri pohledu na mou zakrvacenou ruku,mě ta mysšlenka rychle přešla..padl sem znova do postele..akorát jsem si to nák nevyměřil a prdelí narazil na dřevěnej rám poslete..Zařval jsem bolestí a to přilákalo ostatní.Do pokoje vtrhla máma....
"Miláčku Mišááčku jsi v pořádku?".začala se starat..ale mě zajímalo jenom jediný..jak je na tom Gerard..
V tom vešel do dveří..na nose měl kus nákýho plechu a ten přilepenej k obličeji..prej ze to takhle musí mít 2 měsíce..denííčku já mu ho fakt zlomil....
bylo mi ho vážně líto...chudáček! když matka odešla seděl u mě na posteli a díval se na koberec.Nevim co na něm viděl...byl už snad sto let nevyluxovanej...fuj..všude plno drobků.
,,hele brácha mě to fugt mrzí....ale 2 měsíce nejsou zas tag moc''
Sakra tak to semChtěl sem to nak napsavit tak sem ho pohladil po vlasech a chtěl sme mu dát pusu jenže sem ti tim plechem jak sem se k němu nakláněj rozříznul noc já..auuuuuuuu!!!Gerard se rozechlámal a dělal kiš kiš...takže ted sem se zase rozbulel já.........
"Ježiši brácha nebreeeč" protočil Gee oči. Což mi samosebou moc nepřidalo. "Se nic nestalo.... máš jeno škrábanec a vypadáš jak vůl... stejně si předtim nevypadal o moc líp." přestal sem plakat ( :-D ) "jako vůl, jo?" byl sem pěkně nasranej. Slyšel sem jak máma odešla. Na chodníku, mokrého od podzimního deště, dozníval zvuk jejich vysokých podpatků. (jinak sem v pohodě) "jo jako vůl! chováš se jak malý děcko! vidíš krev, omdlíš! vidíš matku ve sprše, seš z toho podělanej až za ušima a skočíš mi kolem krku! ještě si píšeš deníček jak nějaká buzna!" to mě dorazilo. Gee si taky psal deníček... ale asi toho přestal... asi určitě vím to mám ho ve skříni! "gerarde arture wayi! co si to dovoluješ! já sem jak malý děcko?! a kdo má ve skříni svančinu ještě ze základky?! hmmm? v krabici s flinstonama?!"
"náááhodou už tam ta krabice neni! máma jí vyhodila! a to neznamená že sem malý děcko!"
" nééé to znamená že seš velký prase!"
vstal z postele (seděj, ne?) "tak já tady taky nemusim bejt! můžu jít za Elizou!"
nééé elizu nééé tu nenávidim! to byla moje první myšlenka. vstal sem a začal na něj vřískat
"za elizou? za tou ku*vou?" vrazil mi facku. pořádnou. těžce oddechoval. byl pěkně nasranej. já taky. stáli sme tam a koukali na sebe. celý ho mohlo trvat jenom pár setin vteřiny nebo taky celou věčnost. Vim jenom že najednou jeho rozlobene xicht byl až moc blízko. Začali sme se líbat. Prostě jen tak. Bylo to takový... já nevim procítěný? nemůžu najít to správný slovo. ale rozhodně to bylo nádherný.
Líbali jsme se dlouho. Bylo to krásný, jenže najednou... Gee se zarazil, odtrh se ode mně a šel pryč. Já si sedl na postel a byl jsem smutnej.. ,,Zase se musí všechno posrat!!" .. za chvíli byli mí myšlenky zas o trochu jiný ... ,,Neměl jsem o ní říkat, že ju kurva". Ale pak jsem se zas uklidňoval tím, že jsem to řek upřímě... Kruci já najednou nevěděl, co mám dělat! Gerard už byl fuč, někdě v prdeli u tý svý blbý Elizy!! Najednou se ale objevil zase u mě, myslel jsem si, že chce pokračovat, když to bylo tak pěkný. Ale ne.. Dal mi další facku a řekl mi, cituji: ,,o Elize TAKHLE mluvit NEBUDEŠ!" bylo ticho a on jen dodal ,,Je ti to jasný?!" a odešel.. já necekl ani slovo a začal jsem brečet. Asi jsem ho musel doost naštvat...
Hrozně mě hryzalo svědomí. Jak jsem to jen mohl říct?? Řekl tohle snad někdy brácha o Alíc? nikdy! tak proč já musim bejt takhle hnusnej?? nebo snad.. upřímnej? jasný, to taky, ale tohle se prostě neříká, Mikey... tak tohles posral, teď je všechno v háji. Gerard tě začne nenávidět (nebo už nenávidí, sakra) a Eliza taky. A to jenom kvůli jedné blbé- ale upřímné- větě.
,, MIKEY!" ozval se Gerardův nabručenej hlas. Mlčky jsem odkavačil do kuchyně, vešel jsem a vykulil oči. U toustovače stála Eliza, vypadala hrozně zklamaně. Ajajaj.
,,Hrgghfh aarhcg žbrlmp bleheah" zažvatlal jsem.
,,Co-cože??" podivila se Eliz a vykulila svoje obrovský oči.
,,Tedy.. sorry, chtěl jsem říct, že.. že se-se omlouvám.. tedy.. ehm.." začervenal jsem se a zašoupal nohama. Gerard se opíral o kuchyňskou linku, ve svých papučích, s nohama a rukama překříženýma.
No vypadlo z Geeho jenom.NO tak fajn já se omlouvám neměl jsme ti tak říkat Eliz fakt promin,už se budu chovat slušne přísahám.Překvapila mě,ale Eliz reakce co to plácáš.Jak si mě říkal?(a do háje,že by jí to Gee neřekl radči ani neuvažuju o tom jakej sem tedka šašek)Gee jen vytíral podlahu jak se musel tlemit.Eliz asi nebyla smutná tím pádem jak jsem jí řekl,ale potom z čeho? S Geem byli štastní tak proč?Deníčku nejhroznější je na tom to,že mě se Eliza nesvěří :-D.Eliza"no Mikey tak proč jsi se omlouval? A taky jsme ti chtěli říct jenom,že jako vyzážistka budu muset už skončit".No to je jedno proč jsme se omlouval kecal jsme z hladu,ale proč chceš skončit? :-(Gee se na mě smutně podíval má k tomu rodiné důvody a objal Eliz ;-((.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elizabeth Way Elizabeth Way | Web | 1. května 2008 v 12:11 | Reagovat

:D dobrý... asi neívm proč jsem to přestala číst... je to fakt super!:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama