Milý deníčku,deníku,debile,ty vole,.... A komentáře.Díky:)

Mickeymousův deník 7

26. června 2007 v 11:18 | .. |  Mickeymousův deník
pak se začali muckat jak divý a já dal jenom oči v sloup a šel sem si udělat tousty. Bylo mi to líto ale neponížim se před nima, že? Gee se pak vod ní vodtrh (chvíli mu to trvalo nechtěla ho pustit svině a pak to udělalo takovej nechutnej zvuk jako mlasknutí)a řek "Mikey tebe ani nezajímá jaké rodiné důvody to sou?" kouknul sem se na Elizu co se šťastně gebila a držela si obě ruce na tý svý pneumatice co má kolem břicha a říkal sem si "né prosím ne!" Gee se na Elizu šťastně a pyšně usmíval. Nééé a pak to Gee řek. "Eliza se stěhuje do LA! Bude dělat účesy Bradovi Pittovi!" se nedivim že je Gee tak šťastnej. On Brada miluje. Má v pokoji spoustu jeho plakátů a dává jim před spanim pusinky. Se nedivte že sem žárlivej. Noo a tak sem se taky rozgebil protože bude Eliza v prdeli a budem mít s Geem celej barák jenom prosebe a můžem využívat další místnosti pro naší oblíbenou aktivitu a.... mé šťastně úvahy protrhlo Elizinino kvičení: "Právě sem se chtěla zeptat Geeho jetli se nepřestěhuje s semnou!" kouk sem se na Geeho... a řek sem "NE! uhm... tedáá nemůžeš Gee opustit kapelu!"
Vůbec mi nelezl bráchův plán odjet s Elizou do LA do hlavy. Zbláznil se?! Nechat mě a celou kapelu takhle samotnýho!! Je to cvok!! Leda že by měl v plánu... NE! tak to se zamítá, já do LA rozhodně nejedu!!
,,No víš..." promluvil Gee a já už se začal obávat nejhoršího "..že bysme do LA jeli celá kapela!" a je to tady. věděl sem, že to řekne. ale tohle prostě ne, to nepřichází v úvahu.
,,Tak tohle nepřichází v úvahu! Já jsem tady v NJ rád a nehodlám se odtut hnout! Klidně si jeď se svou milovanou Elizou do posranýho LA, ale my s klukama se nikam nehnem!! jasný?!" aha, možná sem se rozčílil až trochu moc a podle toho i Gee na mě koukal.
,,Teda vlastně... nikam nejezdi!!! chci tu být s tebou, brááško.." řekl jsem smutně (jak já dokážu střídat nálady), přistoupil k bráchovi a objal ho. A objímal jsem ho a hladil po zádech. Hrozně dlouho. Na Elizu jsem kašlal.. konečně jsem cítil teplo Geeho těla.
pak sem se konečně vodtáh a kouknul sem se na Elizu. Po tom jejim hnusnym křivim nose (možná to vypadá že jí nemam moc ráda.... a tak je to PRAVDA) a začala bullet (to sem si nemohla odpustit :-D ) jak malý mimino. "Awww Gee tak s semnou nejezdi zůstaň tu s bráškou... mě to vadit nebude! aspoň se nebudete trápit" a vrhla se mi klem krku! Fakt deníčku, nekecam! nevěděl sem co dělat. začalo mi vlhnout rameno. bylo to celkem nepříjemný. stál sem tak jak solnej sloup a vysílal pohledy s prosbou o pomoc směrem k Gerardovi. Gerard ale taky čuměl jak puk a nezmoh se na slovo. Tak sme tam stáli, čuměli na Elizu která řvala a věšela se ně mě. Začali se mi podlamovat nohy. Toho si ale Gee všimnul a tak odemě Elizu odtrh (bránila se... svině jedna) a řek "Sssh Eliz... neplač... no táák... ale já bych tu přece jenom rači zůstal... a v LA natáčíme každou chvíli klipy...... no tááák Elizie..." začal se mi zvedat kufr z toho jak na ní mluvil... ale na druhou stranu vysílal vystrašený pohledy k mý osobě. taky nevěděl co má dělat. Ha! Patří mu to hajzlovi ;-(( ( :-D) a pak se Eliza odtrhla a řekla. "OK du si zabalit" a normálně odešla. Ano nevzlykala, neměla opuchlý oči ani ten hlas neměla takovej jakej by měla mít po pěti minutách usilovnýho pláče. Že by to hrála? Jetli jo, tak kde se kurva vzala ta hnusná nudle na mim rameni?!
Kurnik, nudle a zrovna na mým oblíbeným tričku s Metallicou. Tohle mi Eliza ještě zaplatí. Já, takovej drsňák a nudle na rameni? Toho bohdá nebude.
Mezitím co sem se snažil nějak nenásilně odstranit nudli z ramene, Gee stál uprostřed kuchyně jako hromádka neštěstí. "Mikey, že já něco pokazil?" zeptal se nešťastně. "Nóóó," začal sem svůj proslov na téma Eliza a její vliv na Geeho, "ale né. To se spraví." A začal sem ho opatrně hladit po vlasech (wau, čerstvě umytý L'Oreálem, sem si hned říkal co tafy háže ty odlesky). Gerard se tak jako uvolnil ae za pár vteřinek zas stál v pozoru (a nejen Gerard xDD). "Mikey, co to děláš? Je tu Eliza a... Eliza a... áááh" začal vzdychat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elizabeth Way Elizabeth Way | Web | 1. května 2008 v 12:18 | Reagovat

mmh, to vypadá dost zajímavě:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama