Milý deníčku,deníku,debile,ty vole,.... A komentáře.Díky:)

Rayův deníček 5

6. června 2007 v 19:06 |  Rayův deníček
Deníčku, já tam stál jen ve svém sexy růžové pižámku a já viděl že i jeho kamarád není v klidu. Přišel ke mě uplně blizouško a povídá:
"Je dobrá?"
"Co?" Co? Cože?
"Ta pasta", povídá. Podíval se mi na pusu.
"Ale joo.. je docela..", vykoktal jsem.
"Můžu ochutnat?" Vypadal tak rajcovně..
"Jasně." Podal jsem mu tubičku.
Prohlídl si tubičku a pak jí hodil za sebe a vrhl se na mě a líbal mě a líbal... ááách, deníšku.. áách...
Pak se na mě podíval a řiká: "Ale jo, je docela dobrá." Otočil se a odešel. Přitom tak krásně kroutil prdelkou, že jsem zadržel dech. Zůstal jsem tam stát jako opařený..
pak jsem se nad sebou zamylel.....rayi, ty už jseš naprostá buzna...kam se vypařil kanec a kazišuk Ray Toro?? No ale to s Bobem se ti přece líbilo....Bože musím si rozmyslet co chci. Na jedný straně hromady fanynek co by všechny stály jenom o mě....na druhou stranu sexy Bobík v sexy kalhotách vrtící prdelkou....co teď?? Celou dobu jsem myslel na Boba ale...holky....Bob.....
Ach deníčku. Dáme hlavinky dohromady. Kdo všechno ví o mě a o Bobíkovi? Možná něco tuší kluci z kapely....víš, deníčku já se nebojím dát své city najevo (ímou4evr), a tak kluci určitě poznali že jsem zamilován.třeba jim došlo že do Bobíka! ach deníčku...já vážně nevím. Jde mi totiž o to, že kdybych držel náš vztah v tajnosti, zbytek světa by ve mě dál mohl mít kance Tora..a já bych mohl mít Bobíkovu rajc vrtící se prdelku...
Sakra jsem na takovém rozcestí,ale nejsme v tom sám,přece Bobík je taky teplej.Takže klid.A mám mě rád.A já se za to nestydím!Náhodou Bobík v sexy růžových trenkách s kroutící prdelkou je někdy mnohokrát lepší než nějaká fanynka.Jo je.Stokrát!Deníčku..ale sem strasne nejistý,jeslti je to to správné..co mám dělat?
Už v tom mám zas trochu jasno. Dnes se mnnou totiž chtěla jít na oběd nějaká fanynka. Taková blondýnka to byla. Jsem to odmítl, protož mě to přišlo, jako bych podváděl Boba. Já vím, zní to šíleně, ale prostě jsem to tak cítil. Já vim, že se mnou ta holka chtěla jít jenom na oběd, ale kdo ví, co by bylo dál, že jo. Strašně teď po Bobčovi a po jeho prdelce a po jeho celým těle toužim. Jo a víte co- dokonce jsem se dneska na něho usmál a on na mě. Ale byl takovej rozespalej, tak asi nevěděl, na koho se to vůbec usmívá. A Gerard mi dneska udělal další kafe- je hodnej, ale chci Bobíka sakra už!!!
takže je to jasný. Bobík. moje osudová láska. jak jsem mohl vůbec pomyslet na někoho jiného? jasný, Gerard je sexy, ale s Bobíkem sme si toho spolu moc prožili. dnes se na mě v kuchyni zase usmál a udělal mi kafe. bylo moc dobré. deníčku, já ho miluji. Deníčku, já budu muset vymyslet něco, abych se s ním dal zase znovu dohromady, bojím se, že když budu dlouho čekat, zase to pokazím.
Dnes večer za ním půjdu a všecko, všecičko mu na rovinu řeknu
Tak a mám v tom fakt jasno..Bob,Bob,Bob jedině Bobík..je nejlepší,nejkrásnější a nejuzasnejsi..miluju ho deníčku,vážně!A jsem tak stastný..akorát mě hlodá to,jestli tím neublížím Gerardovi,přece jenom ho mám svým způsobem taky rád,ale Bobík je Bobík..
Tak když už sem si řekl když Bobík tak Bobík...šel sem zase za ním deníčku. Otevřel jsem dveře a...tomu bys nevěřil deníčku co sem uviděl! Na posteli zády ke mě ležel Bobík jenom tak jak ho pánbůh stvořil (deníčku..on má tu prdelku snad hezčí než Gerard!), pomalu se začal otáčet a v tom jsem si všimnul že v ruce drží moje falešný afro...svůdně se na mě podíval a nasadil si ho na hlavu tak, že mu z pod toho afra šla vidět jenom ta jeho sexy patka..ani nevíš deníčku co to se mnou udělalo...bylo to snad ještě lepší než tenkrát v té kabince a nebo v koupelně....nevěděl jsem co mám dělat...chvíli jsem tam jenom tak stál a pak jsem zazmatkoval a utekl do pokoje...sotva jsem zabouchnul dveře tak jsem toho litoval... vždyť to mohlo být s Bobínkem tak krásný..a já utek!!! Vtom ale někdo zaklepal na dveře..

Otevřel jsem je. Byl to Bob- a i když sem to tušil, začala ve mě vřít za vzrušenost :D. Bobík držel moje afro. Deníčku, my sme na sebe jen tak koukali a pak Bobča odvrátil zrak a to afro mi podal. Opatrně jsem si ho vzal a dával sem si záležet, abych se Boba dotkl rukou. Podařilo se! Bob nehorázně zčervenal a já taky. Byla to trapná, ale přitom tak úžasná chvíle!
,,R-Ray.." vykoktal Bob pořád červenej a pořád měl odvrácený oči. Byl jsem hrozně nervozní- vůbec sem nevěděl, co teď bude, ale zkusil jsem to:
,,Bobe, já tě hrozně miluju a chci tě zpátky." já to dokázal!! řekl jsem to!!! Ale pořád mě desila představa, co bude dál...Bob se na mě koukl a řekl:
Bob mi řekl: "rayi, mlč, já to přece dávno vím" a zatlačil mě do pokoje (on byl totiž pořád nahatej :-))) . Pak mi dal pusu takovou hezkou, malou pusinku. A pak ještě jednu a další a další, jakoby ani nechtěl přestat (deníčku, já jsem si jistej, že nechtěl). Potom mě rovnou povalil na postel a líbal a líbal a.......ach, to bylo tak krásný
Vzbudil jsem se ráno a byl jsem sám.Dočista sám.Dezorientovaně jsme se koukal,ale nikde jsme Boba neviděl.Opravdu jsem si Deníčku myslel,že to byl jenom sen.Ale on nebyl!!Hned jak sem mšel po chodbě a stál tam on-mého srdce šampiön- a mrkl na mě,věděl jsem,že to sen nebyl!Byla to krásná a pravdivá realita.Zrychli se mi dech,moje srdce začalo tlouct jako ssplašené a já rudl rudl a rdul.Bože,přestaň,musel jsme se okřiknout a udělal jsme prá kroků k Bobovi.
"Bylo to krásné.Včera.Nejhezčí noc mého života."řekl tiše a afektovaně hodil hlavou,aby si dal patku z očí.
"Já...Myslel jsme,že to je sen."odpověděl jsem se zatajeným dechem a vychutnával jeho přítomnost.
"Nebyl..A pokud ano,tak žijeme ve snu."usmál se a cvrnkl mě do nosu.Řeknu ti Deníčku,že od té doby jsem si obličej neumil,abych na sobě měl aspoň náznak doteku jeho překrásné ruky. Ale něco se přece jen stát muselo.. něco muselo pokazit mé štěstí s Bobikem.. Gee je od rána nějaký divný, asi smutný.. deníčku mysliš že nás včera slyšel nebo viděl? Myslíš, že žárlí? To snad ne!! To už bych nechtěl zažít, mám Gerarda rád, ale Bobík.. Ach Bobíku můj, miluji tě.. a kdybys deníčku veděl jak krásně líbá!! A jak pohazuje patkou.. oo on je tak dokonalý!!
Gerard má Franka, je to jasný, včera jsem je viděl ve sprše, takže určitě nežárlí. Teda doufám- nechtěl bych mu zlomit srdce. A Bobčovi už vůbec ne!! My jsme s Bobíkem tak-TAK krásnej pár! Vodíme se za ruce na veřejnosti a deníčku představ si, to budeš koukat- já už se nepřevlíkám za ženskou! Už nenosim ani klobouk, ani šaty! A teď už všichni ví, že Bob Bryar chodí s kazišukem Rayem Torem. Je toho plnej net, plnej bulvár, všichni to ví. Ale nám to je s Bobíkem jedno- hlavně že jsme šťastní! A dneska spolu deme na večeři. Bob mě pozval do jedné luxus, opravduu luxus francouzké restaurace! Ach, Bobča je můj princ na bílém koni! Jen doufám, že se to nijak nesemele.. )
-------------------------
Milý deníčku,
tak jsme teda byli v tý restauraci a bylo to nádherné Bobík měl jako já skvělou náladu a vypadal jako vždy nádherně.Možná by bylo lepší kdybych si neobědnával ty šneky,protože sem je neuměl jíst a ani mi nechutnaly,ale Bobík řekl že to nevadí když je nesním tak sem si dal ještě palačinky s marmeládkou *mňam* Všechno bylo nádherné ale najednou mi zazvonil mobil byla to maminka... a deníčku...moje maminka se mě ptala na bobika..nadavala že mě jenom využívá a at to s ním skončím..že nemůže vyjít ani na ulici protože se jí všichni pošklebují a nadávají jí že se její syn tahá s buznou..a ja sem se rozbrečel a začal řvát..že ho miluju a nikdy ho neopustím...zavěsil jsem a rozhlédl jsem se...všichni se dívali jenom na nás dva
můžu ti teda říct, ty můj růžovoučkej milej roztomilej deníčku, že to byla krapet ošemetná situace. hrozně jsem zčervenal a Bob taky. Rozhlídl jsem se nejistě kolem po lidech. Většina měla pobavený obličeje a ten zbytek udivený a káravý pohledy, že si dovolim tady křičet o mých pocitech, na celý kolo (btW- ten zbytek, to byli nějací důchodci se svraštělým ksichtem a komunistických šatech). Deníčku, ani si neumíš představit, jak mi bylo v tu chvíli trapně. Bob se na mě ani na okolí ani nepodíval svýma krásnýma očima a nimral se vidličkou v talíři. Já to říkal, že se zase něco semele!! To bych nebyl já, aby se mi nic nestalo, když si chci udělat pěknej večer s mým boubelatým princem (boubelatej princ- to je přezdívka Bobíka, dal jsem mu ji dneska ráno ;) ). Ještě chvíli jsem nic neříkal a jen koukal na nějakej obraz a po chvilce už mi nikdo nevěnoval pozornost a všichni se zase věnovali sobě. TO byla ta pravá chvíle promluvit:
,,Promiň, Bobčo..." špitl jsem. Bobík mávl rukou.
,,Ále, nic se neděje, jen to bylo mírně trapný." pousmál sem se. No jo- mírně :-[
Nakonec sme odešli a ted sem doma a přemýšlím.Asi bych měl mamince zavolat ale bojím se že mi zase vynadá.Bobík se choval normálně jako by se nic nestalo,ale já to na něm poznám deníčku byl pěkně otrávený,ale kdo by nebyl?Měl bych mu to nějak vynahradit,ale jak?No nevím ,nevím deníčku asi se půjdu chvilku vyspinkat abych si pročistil hlavičku a něco mně možná ráno napadne.
Tak jsem po krásné růžovoučké koupeli plné bublinek a jakychsi kamínků z moře celý čistoučký a svěží zalezl do postýlky.Deníčku,hned jak jsem si lehl,sami se mi zavřeli očička a já před něma viděl Bobíka jak na mě mává a ukazuje at jdu za ním.Tak jsem si vyzul své růžové bačůrky a vstal.Najednou jsem se ocitl na nějaké pustině,kolem nás jen sedmikrásny. a najednou jsem ležel v té trávě a Bobík stál nade mnou.Deníčku,tak krásně se usmá l a pak mě líbl na čelo.Já se hned otřásl vzrušením,protžoe vidět ho jen v trenkách s tím jeho čím dál tím větším bříškem..počkat jakým velkým břichem?Vypadá jak kdyby mu tam rostl meloun..ale bylo to děsně sexy.Začal odcházet a já se zvedl a rozběhl za ním,on mě chytil za ruku a dal mi ji na to jeho bříško.
"Bude to chlapeček.."řekl potichu.Já jen vyvalil oči a najednou jsme se z ničeho nic objevil v nějaké růžové místnosti,ve které stála kolébka a u ní Bobík.Houpal ji a něco pobrukoval,já k němu došel a on se zářivě usmál.Nakoukl jsem dovnitř a deníčku,šok.Leželo tam miminko!Jednu půlku hlavy mělo plešatou a druhou půlku plnou afra!A mělo Bobiv oči.Bob se jen po mě podíval a řekl "je celý po tobě Rayíku.."..já jen zařval "nééé"..a bum..vzbudil jsem se celý zpocený.Rychle jsem běžel k Bobovi do pokoje,strhl mu peřinu až se chudák malý probudil a rychle semu podíval na břicho,které bylo..uff..deníčku..normální.Na omluvu jsem mu dal pusinku na líčko a odešel rychle spát.Už nidky více takové sny! Bobík z toho byl značně v šoku,ale já sem neměl čas mu to vysvětlovat a tak sem se na něj jenom slaďoučce usmál a odkráčel do svého pokojíčku,kde sem zalezl zpět do své teploučké postýlky a přikryl se voňavou peřinkou.Druhý den ráno sem se probudil,ale to už byl Bobík v kuchyni a připravoval nám snídani :D!Hned jak mě viděl,řekl mi:"Dobré ráno Rayíku :-))"!Já jsem mu odvětil podobně příjemnou větičkou/ :-D/ a sedl jsem si ke stolu.../ :-D/
A Bobík se mě zeptal:"Dáš si kafe Rayíku? Nebo chceš čaj?" a já sem mu pochopitelně odpověděl že kafíčko. "Bobíku ty seš takovej šikulka!" Bobík se začervenal a položil na stůl ještě teplý tousty s jahodovou marmeládou a šlehačkou (sem totiž hrozně hladová) deníčku, to byla taková dobrůtka! Krmili sme se s Bobíkem jahůdkama který muj boubelatej princ vyndal z ledničky. Bylo to moc mňamky. Za náma se ozval smích. Gerard dneska stával trochu dřív a teď stál ve dveřích a smál se. Opravdu nechápu proč deníčku. Možná proto že sem pořád ještě holohlavej? Nebo protože sme byli s Bobíkem trochu ušpinění od marmeládky a šlehačky?? Nebo protože mi Bobík seděl na klíně??? No, každopádně tam stál, deníčku. A smál se. Bobík byl v tu chvíli růžovej jako moje noční košilka. A Gerard se smál a pak si nalil kafe a odešel. A my tam jenom seděli. A čučeli. A doteďka deníčku nevim, čemu se vlastně smál!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama