Milý deníčku,deníku,debile,ty vole,.... A komentáře.Díky:)

Bobíkův deníček 8

31. července 2007 v 16:36 |  Bobíkův deníček
Né, počůrat jsem se nemohl, tohle bylo něco JINÝHO. Nevim jak se to jmenuje, jsem ještě.. docela nezkušenej... hehe. A pak.. normálně, deníku, tomu nebudeš věřit. Ray se na mě tak rajcovně koukl, hrozně mě to vzrušilo a pak jsme se začali úplně divoce líbat, nebylo rozlišit, kterej jazyk je čí, čí je ruka nebo noha, padli jsme na postel a divoce se líbali, Ray mi jazykem jezdil po celým těle a já ho všude hladil a laskal a bylo to hrozně divoký, rajcovní, vzrušující, úplně jsem z toho nemoh. Byl jsem úplně vykolejenej, že tak jsme se tak najednou rozjeli. Ale bylo to úžasný.
ale jak sem si vzpoměl na gerarda tak sem se začal bát. on mi totiž jednou dyž byl zase hodně unavenej vyprávěl takovej strašidelnej příběh.... doteďka mi z toho de mráz po zádech! tak sem se začal třást. vzpoměl sem si na toho upíra co svejm obětem o úplňku o půlnoci vysával svim obětem krev. nervozně sem se rozhlíd po pokoji.... OK nikde nikdo.. jenom venku svítil měsíc... zrovna v úplňku. Ray mi dál okusoval krk.... asi ho to bavilo...ÚPLNĚK?! znova sem se podíval. přes ten obrovskej kulatej měsíc běželi strašidelný mraky... a pak se ozval zvon na tý radnici co sme kolem ní dneska šli. Jeden...dva...tři...ray si mě přitáh blíž a začal mi žužlat ucho....čtyry....pět....šest....rayova ruka mi začal sundavat ty krásný tanga...sedum...osum...ray už je úplně sundal a klek si ke mě... co asi bude dělat?....devět....deset....ray mi začal žužlat no tooo uhmmm deníčku já nevim jak bych to nazval ale určitě víš jak to myslim. bylo to příjemný....jedenáct....dvanáct! zafoukal vítr a záclony se pohnuli a pak už jenom.... tma

dyž sem se probral, bylo ráno. sluníčko svítilo do našeho útulného pokojíčku už vůbec nevypadal strašidelně! Rayík už byl na nohou a balil. achjo... už musíme ject domu.... a říct klukům o našem zasnoubení :-0 ale co my to nějak zvládnem. Rayík si všimnul že sem vzhůru a přišel ke mě a pohladil mě po hlavičce. "Seš v pořádku bobíku?" zeptal se. "ano... promiň že sem včera..." přerušil mě. "ale to nic" a dal mi krááásnou pusinku :-)) "ale už vstávej... do půl hodiny musíme vyklidit pokoj"
a dal se znovu do balení......bylo mi líto že sme musely odject..bylo to tu krásně,bylo tu teplo,moře,pláž,postýlka ve které sme spaly...ach ano-byl tu on,on mého srdce žampión..ne deníčku to sem nevymyslel já..to sem slyšel v nějakém filmu,ale ode mě to znělo nějak jinak..no nic.. ...ach ano jen já a on...a o ničem sme nemusely přemýšlet...tak sem tak seděl na té postýlce a sledoval mou lásku jak mu padají vlásky do očiček,když se tam chudáček malej tahá s těma kufříkama a balí...uh..já tu sedim a ani mu nepomůžu..to sem ne deníčku nebudu řikat co sem a radšeji mu pujdu pomoct.Nasadil sem lehký úsměv a pomalinku vztal z postýlky...a pak mi to došlo!!-nic na sobě nemám!!no tak sem tam tak stál a ray vzhlédl ke mě,celýho si mě prohllíd a na trochu se zastavil..no ehm..ty víš kde...byl sem v prekérní situaci..noa znáš mě..začal sem se červenat..rayík jen vztal,šel ke mě,chytl mě za ručičku a řekl´´áále bobíku takhle přece nemůžeš odjet...di se oblíct..´´přerušil sem ho´´ale já ti chci pomoct balit´´měl sem při tom takovej divnej hlásek..takovej jako asi ve 4. třídě..ale rayík mi řek že už má zabaleno a že jen pude na recepci odhlásit pokoj at se du převlíct:)no musel sem souhlasit a taky už mi celkem vadilo jak mi fouká vítr no..ehm..na tělo..tak rayík odešel a já šel do koupelničky...už sem byl oblíknutej..ale ještě sem si musel umít ručičky..neměl sem je špinaví,ale maj tu takovej gel a on strašně kráásně voní skoro jako ray..NE!ray voní líp:)tak sem si na ruce napaltal asi..objemy mi nikdy nešly:(..prostě hodně...čachtal sem si v tom ručičky a při tom hledal nějakej ručník..když v tom *cink*..lek sem se až sem z toho skočil do záchoda...jak sem se snažil vodšprejvoovat...ale jak sem měl ty ruce vod gelu tak to nešlo..utíral sem si je do toaletního papíru,mimochodem byl s malinkejma smajlíkama:)..no ale jak sem se utíral všimnul sem si že mi chybí prstýnek!!ano ted co mi dal rayík jako důkaz naší lásky..ten zásnubní:,(

To snad ne, deníčku, ten prstýnek mi nemohl spadnout!!! Kde je??? Pohled se mi stočil na záchod... ale ne. plaval tam. můj prstýnek, můj zasnůbní prstýnek, můj zásnubní prstýnek od Raye, plaval v záchodové vodě a já byl hrozně naštvanej, vzteklej a panikařil jsem. Jasně, že sem panikařil!!!! Ten prstýnek do té blbé záchodové roury nemohl zapadnout!!!! Ale vůbec jsem ho neviděl.. Co kurva teď? Ne, Rayíkovi to neřeknu, ten by nejspíš zkolaboval, nebo by se na mě naštval a jedno jak druhý jsem nechtěl. Takže jsem vzal takovou tu divnou věc, nevím, jak se to jmenuje, ale používá se to, když je záchod ucpanej. Tak sem to do toho záchoda strčil, vytáhl a... nic. Udělal jsem to ještě několikrát a nic. A prstýnek pořád nikde. Tak tohle je konec. Zhroutil jsem se na zem a pomalu mi začaly stýkat slzy po tváři. A pak se z pokoje najednou ozvalo:
,,BObíííku!! Nezapomeň na prstýnek, leží ti tu na nočním stolku!"
Deníčku, jak já byl šťastnej :-))
utíkal sem pro svůj prstýnek a natáhl si ho na prstíček. krááásně se třpytil ve sluníčku, který pronikalo do pokoje mezerama mezi žaluziema. rayík už byl obtěžkán kufry, tak sem taky nějaký popadl a na ruku sem si navlík zachranej kruh co se nám nevešel do kufru protože měl velkou nafukovací hlavu s kačenkou, a šel sem mu pomoci odnášet naše zavazadla do auta. pak sme zaplatili za pobyt v hotelu, rozloučili se s tim chlápkem co nás miluje (stále nevím proč) a pak už sme ujížděli do New Jersey. Naposledy sem zamával tomu nádhernému přímořskému letovisku a poslal sem mu vzdušnou pusinku. otočil sem se na rayíka a jemu se v očičkách leskly slzičky! ale mě taky deníčku. byl to tak dojemný moment! teď se zase vrátíme do toho šedého města plného policistů, zlích pánů a gerardů kteří se nám smějí :-( ale já rayíka miluju a on miluje mě a navíc sme se zasnoubili a bude mít svatbu a děťátka a budeme spolu žít šŤastně až do smrti. a až opadne ten poprask kolem naší kapely (zapomněl sem jak se jmenuje) můžeme se nastěhovat sem, zpátky a mít krásný domeček kde svítí sluníčko a je tam teplíčko a nikde, nikde žádná ČERNÁ! už se moc těším, deníčku. opravdu moc :-))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 myshuge_bats myshuge_bats | Web | 15. září 2007 v 18:09 | Reagovat

ja chci dalsi dily:D

uchylackou svatbu, treba:D

2 Bloody Kisses Bloody Kisses | Web | 11. října 2007 v 18:49 | Reagovat

uch.... no dalsie diely! to je úúžas!!! *slint* daleeeeej luuubim moc tuto stranku.... úúchylacku svatbu! moc moc moc sa teším na pokračovanie!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama