Milý deníčku,deníku,debile,ty vole,.... A komentáře.Díky:)

Frankův deníček 11

31. července 2007 v 16:32 |  Frankův deníček
A v kabince bylo najednou moc těsno. Hmmmm... to je faaakt příjemný říkal sem si. Gee mi okusoval ucho a vobčas do něj zašeptal něco jako "Ahh Frankie you little whore" pořád dokolečka. On totiž víc anglicky neumí. Možná si myslíte že ty krásný procítěný texty píše on, ale OMYL. Kdo znás je natolik nezatíženej vlastnim úchyláctvim že by se moh zamyslet a zplodit to? Ano správně. RAY! (ha šokoující odhalení ve frankově deníčku :-D) prostě jak už sem řek. Byli sme v kabince, kolem chodili lidi tak sem si musel dávat sakramentskej pozor abych moc nevzdychal. Ale ono se to dobře řekne ale hůř udělá víte? Sem se kousal do rtu až mi tekla krev, rači sem zavřel oči abych jí neviděl. A pak sem si to uvědomil. JAK DOJDU DOMU S MOKRYM ROZKROKEM?! Rači sem se rychle otočil jenomže Gee ten nadrženec to pochopil trochu jinak a tak jenom vtáh muj dolní krvavej ret do svý pusy (upír jeden) a žužlal ho. Mírně sem ho odstrčil a řikam "Gee... jak dojdu domu s mokrejma kalhotama?! venku mrzne!" on se na mě rajcovně usmál, tak rajcovně jak umí jenom on... podlomila se mi kolena "Tak jestli ti de o tohle... tak to se dá lehce vyřešit" řek a rozepnul mi ty kalhoty úplně a sundal mi i trenky a já pořád nechápal co jako dělá.... a pak mi to docvaklo dyž sem ucítil jeho teplej ( :1:) dech na mim uhm...přirození a tentokrát mi ty háčky docela i posloužili protože sem se jich chyt abych nespad dyž mě vzal do pusy. Debile, to bylo něco. Jestli sem předtim měl problémy nesténat tak teď už to zkrátka a dobře jinak NEŠLO. Gerard je bůh. Úplnej. Zaplet sem prsty do jeho vlasů. Fuck. Head'n'shoulders. Moje myšlenky byly roztříštěný. Shit to je boží. Blbej dávicí reflex. Oh my god. To je.. to je... támhle lítá moucha.... shit shit shit... pak sem explodoval byl sem mimo byl sem jinde.... pak sem byl zase spátky ale ještě bych tam rád zůstal.... s Geem sme se ještě chvilku líbali... noo a pak sem si zap poklopec a šel sem dom.

Vážně, šel jsem dom. Skončilo to hrozně rychle. Ani jsem si Gerarda pořádně neužil. Teda užil.. ale umím i si ho užít i víc. Však co, ještě není všem dnům konec :) navíc- dneska je doma jenom Ray. A ten nás nebude obtěžovat. Bob jel za mámou a Mikey je (nedobrovolně) s Alíc. Takže doufám, že naše vášen s Geem bude ještě doma pokračovat.
Při cestě domů, když Gerard řídil, jsem ho pořád sledoval. Takovým dravým rajcovním pohledem, abych mu dal najevo, jak moc ho chci. Občas sem mu zajel rukou mezi nohy, nebo ho prostě jen pohladil po stehně, hlavně, že sem se ho mohl dotýkat.
jeli sme tim našim krásnym autem směrem domů a já vohrabával Geeho kterej se na mně občas krááásně usmíval, a já se zase usmíval na jeho bouli co měl v kalhotách a každym hrábnutim se ještě zvětšovala. gerard přestal řadit a taky mě začal vohrabávat a už sem se začal bát že domu nedojedem! ale dojeli sme, zastavili před barákem a Gee se na mě vrhnul. zrovna sem chtěl vylízt z auta. ale nestih sem to protože mě čapnul přitáhnul, páka nepáka a začal mě líbat. řeknu ti, debile, ještě že sem na sadomaso! protože ta páka mě opravdu hrozně tlačila. tak se jí odstrčil nastranu a dál se věnoval svýmu prsatýmu bohovi. strčil mi ty svoje ledový prsty pod triko a já sem se začal tak trochu třást. jenomže sem se netřás jenom já, třáslo se i naše auto. a pak se najednou zatmělo ale né úplně to světlo bylo takový...zelený. otevřel sem oči a ty vole! my sme zajeli do toho křoví co máme kousek od baráku. gerard se jenom smál asi mu nedocvaklo že ty větvičky nám určitě poškrábaly lak. ale to je jedno. nebylo sem vidět. kolem auta byla spletitá spleť spletenejch větví. gerard se pomalu ale jistě přestával smát a zase se ke mně přiblížil. tentokrát mě na páku rači nenatisk ale šmátral rukou kolem mí sedačky. a pak se najednou obě pomalu spouštěly dolu což bylo mnohem pohodlnější. zas mi zajel rukou pod tričko ale tentokrát mi ho rovnou sundal. má sice studený ruce ale to mi vůůůbec nevadilo. bylo to prostě úžasný
Uz sem byl nedockavej jak baba pred duchodem... Pod jeho ledovymi prsty mi modrala kuze! trochu me ty omrzliny bolely= SUPER!Uz jsem geemu zacal rozepinat poklopec, kdyz v tom ta baba co cekala na ten duchod prilitla s kosou (ne debile nebyla to smrt ale vasniva zahradnice) a zacala na nas rvat ze to do ceho sme prave najeli je najvzacnejsi plevelius plazivy a ze ji to stalo cely dedictvi po neboztikovy! My s Gerardem sme se tomu tlemili jak hovada div nam z toho nerupla guma u teplaku ( :-D) no ale pak ty stary rachejtly doslo co sme tam delali zbledla a zacala utikat co ji sila v jejich seschlejch hnatach stacila, utikala pryc... Kdyz sme se dochechtalia tak sme pokracovali.. poradne sem se na nej pritlacil panvy a citil jak tvrdne, uz mel dokonce z toho vzruseni o stupen teplejsi ruce!!! No a pak me napadlo, ze bysme mohli vyuzit ty vetve z toho plavejzu nebo jak... debile tema to bude bolet!!! (JOOOO! :-)))

Začal jsem teda tahat za ty větve toho pitomýho plevelu, abych je utrhnul. Debile, to vůbec nešlo. Byl už jsem pěkně nas*anej. Gee na mě chvíli koukal, ale potom začal rvát taky jeden. Asi mu došlo, co s tím budem dělat. (:-D) Jak jsme se tak oba činili, ani jsme si nevšimli, že se ta baba objevila znova na cestě. Přilítla k nám, docela jsem se divil, kde nechala koště, čaarodějnice jedna, a začala na nás ječet, co si to dovolujeme. Debile, já ti měl strach! A ona si pořád mlela svou o tom, jak je to křoví vzácný a jak dlouho ho pěstovala. Celý svůj srdceryvný monolog zakončila tím, že na nás okamžitě zavolá policajty. Nasucho jsem polknul a otočil se na Gerarda...
Gerarde, pomoc, pomoc, řekni té babce něco! Vysílal sem k Geemu telepatický vlny a doufal že je jeho příjimač nastavenej na mou vlnovou délku. Asi byl, protože Gee povídá té babě: "Paní, my se omlouváme ale tohle je asi nedorozumění, my jsme z výboru zahradnictví, však víte," šibalsky mrkl, "a chtěli jsme si vzít vzorek této nesmírně krásné rostliny." Baba jakoby byla dojatá a řekla: "Aaahh... Tak konečně se ty moje dopisy abyste se přijeli podívat na mého miláčka pleveliuse plazivého dostaly do správných rukou? Ooo, tak to vás pánové nebudu rušit, dál ty vzorky odebírejte.." Potichoučku couvala a přitom se na Gerarda tak divně dívala. "A nedal byste mi ještě číslo, však víte kdybyste chtěli nějaké další vzorky nebo... tak něco". Bože! Ta ženská jedna ho balí! Není možný... Musím zasáhnout. "No, paní to bychom rádi ale my vaše číslo máme a zavoláme vám sami kdyby bylo potřeba, nashle!" Nenápadně sem Geemu řekl ať s tím autem hne, že musíme pryč a na babu sem vrhal sladký pohledy. Gerardovi to naštěstí docvaklo, zařadil a auto se rozjelo. Naposledy zamával té babě, která se málem rozplynula a odjeli sme. "Teeda, Gee, já měl vážně nahnaný. Ale zvládls to krásně!" prohlásil sem a za odměnu ho začal pusinkovat. "No Frankie, taková pěkná odměna! Víš co, nepůjdem domů? Tam je větší teplo... a víc možností jak se odměnit ještě víc." Mrkl šibalsky. "Nooo. Dobře." Vystoupili sme z auta (páku sem zkontroloval, auto nám tentokrát doufejme neujede) a mazali do domu, protože venku byla fakt zima. No, debile, to bude ještě dlouhá noc!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lucka lucka | 15. září 2007 v 18:55 | Reagovat

náádhera!!:D:D:D fakt daktoré hlášky...no nemóžem..:D

2 feexd feexd | 13. října 2007 v 12:45 | Reagovat

wooow:)))xD mrtvá smíchy:-D

3 Anett Anett | Web | 18. října 2007 v 21:55 | Reagovat

Tak u tohoto jsem se pekelně smála. A bude pokráčko? Je to fakt moc dobrý

4 doookie doookie | 19. října 2007 v 12:40 | Reagovat

:)no hele snad jo..ale nejak se nikdo nema k pokracovani..:D

5 Elizabeth Way Elizabeth Way | Web | 29. února 2008 v 21:16 | Reagovat

XD Hustýýýýýý. Nejlepší je pleveliusXD jo a záchody v mekáči sou taky superXD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama