Milý deníčku,deníku,debile,ty vole,.... A komentáře.Díky:)

Mickeymousův deník 8

31. července 2007 v 16:41 |  Mickeymousův deník
samozdřejmně sem nechtěl aby tim vzdycháním přivolal Elizu. Tak sem mu pusu ucpal svym vlastnim jazykem. Gee se opřel o Linku. (menší vtípek :-D možná někteří pochopí) asi toho na něj bylo moc. nahoře se ozývalo dupání jak dyby se stěhovalo stádo slonů a né jenom jedna protivná ženská. "Gee! Miláčku? Neviděl si někde moje kalhotky?" odtáh sem se od Geeho, aby moh mluvit. Ale nejsem zas takovej dobrák. Svuj jazyk sem zamněstnal trochu jinak. Konkrétně Gerardovími uhm... intimními partiemi. Gerard se snažil mluvit ale... nějak extra mu to nešlo "Ah... noo Elizie... který uh... myslíš?" snažil sem se ho trápit co nejdýl...a celkem mi to vycházelo.... "Ty krásný růžový s tim králíčkem! ty co si mi dal k narozeninám!" Eliza měla skoro na krajíčku. Gee už byl taky skoro na krajíčku. "Uh... ehm... noo nevííím.... pralas je vůbec někdy? možná ah... by byli na sss... věšáku!" a Eliza ustrašeně kvičela v odpověď "né neprala to ty víš sou to putovní kalhotky. ty se neperou! a gee? neni ti něco? mluvíš nějak divně!" a podle zvuků to vypadalo že se... připližuje! "uhm... ne jenom sem se bouch do brňavky a pěkně mně to bolí" Eliza mu to věřila. No někomu s její inteligencí se nesmíme divit. Ale pak už sem neměl čas myslet, protože sem musel polykat. a to zatraceně rychle. stih sem skoro všechno. no jo sem šikulka a navíc... trénink dělá mistra! něco sem měl na bradě. tak sem si stoupnul nechal ať to gee slízne (denní rutyna) a umyl si ruce. hygiena především! :-D pak sem ještě geeho políbil a odcházel. čuměl na mě s otevřenou pusou... tak sem jenom řek "zapni si poklopec, brouku" a nahoře se ozvalo Elizinino "Cožeee?"
A už jsem slyšel dupající kroky Elizi, jak chází dolů do kuchyni. Úplně jsem trnul hrůzou. Kouknul jsem na Geeho a ten byl celej zelenej a- ještě s otevřeným poklopcem. Rychle jsem na něj sykl "zapni si to, ty debile!" a už tu byla Eliza. Její zrak spočinul na Gerardově ruce, která se bezvýsledně snažila zapnout jeho zaseknutý poklopec. Eliz jeho mezinoží (:-D) hypnotizovala dost dlouho, pak nadmula a zbrunátněla, skoro tak, jako strejda Vernon z Harryho Pottera.
,,Můžete mi laskavě vysvětlit, co se tu kurva děje?!" nějak mi to připomínalo mámu. Hned jsem zakročil se svou úžasnou výmluvnou výmluvou, to já umím a chudák Gee byl úplně neschopen slova.
,,Eliz, copak rozepnutej poklopec je natolik vyjímečná a rozčilující věc, že si z toho úplně na nervy? Nebo se ti nelíbí Gerardovi spodky s letadýlkama?" oh, to znělo trochu až moc sarkasticky, podle toho, jak jsem tak sledoval Elizin rozčílenej výraz.
,,A co to 'BROUKU' na konci??!! Řekl si mýmu nastávajícímu BROUKU!!!"
Kurnik! A co teď? Na to už výmluvu nesplodim. Gerarde, zachraň mě!! Teda nás..
,,Nooo... to jen tak... sranda... no.... uhm.... chápeš...... eeeehhh..." Začal jsem totálně koktat (nojo, Gerard normálně mlčel a nevypadal na to, že by se chystal něco říct, takže jsem musel něco říct já... checht.) a udělal jsem ze sebe totálního blbečka. Eliza se na Geeho chvíli dívala tázavým pohledem a po chvíli odešla. Gee se lekl a utíkal za ní, začal ji tam vysvětlovat, že to byla sranda a tak. Bože!! Blbka žárlivá :-[ (xD). Zatím jsem šel do pokoje a čekal jsem, že by Gee mohl přijít.. A taky že přišel! Upřímě jsem v to moc nevěřil, jen jsem doufal.. ,,Mikey, jedu s Elizou na nákup, tak tady počkej a večer za tebou příjdu, ok?" .. ,,COŽE?? ON-ZA-MNOU-PŘIJ-DE?? :-O Uhmmm to je jak krásnej sen!! On se nenaštval?? Uáá".. Byl jsem jako v 7. nebi a to vážně nekecám. Byl jsem hrozně nervozní, ačkoli jsem vubec nevěděl proč. Šel jsem se teda zatím podívat za Rayem, kterej se snažil dělat palačinky a vyhazovat je z pánvičky. No prostě dělal totální kraviny. Jen co jsem za ním došel, hodil na mě totálně horkou palačinku (nojo, tak se pozná gramla!). To by mi ještě tak moc nevadilo, kdyby na mě po chvíli nehodil další a to přímo do obličeje! Nedovedete si představit, jak to pálilo !! Začal jsem Raye honit po celý kuchyni, sice jsem se moc nemohl dívat, když jsem měl celej ksicht "popálenej", ale byla to docela sranda. ,Áááá mám Tě Rayi!!" zařval jsem, když v tom jsem uklouzl po palačince, která byla na zemi. Raye jsem stáhl sebou na zem a po dopadu jsem si na něho jaksi.... lehl... Když v tom přišel Gee a koukal na nás jak vyoraná myš.... ,,Co to děláte?" zeptal se a ......
...a Ray se začal děsně smát. "M-Mikey, to p-příšerně leh-lehtá, slez z-ze země.. hahaha... dě...chichichi...dělej...chechehehe..." zalykal se smíchy Ray a já z něho, celej červenej, protože jsem byl v rozpacích, slez. Urovnal jsem si rukama tričko (sexy movements 8-)!) a nevinně se na Geeho usmál (to mi jde). Ten na mě kouknul s pozvednutým obočím a stočil zrak na Raye, kterej se ještě pořád válel na zemi. Pak si všiml palačinek po zemi.
,,Vy jste si dělali palačinky?"
to byla moje chvíle, abych nějak s Gerardem zmizel do pokoje
,,Jistě! Pro tebe! Dám ti nějaký na talíř a půjdem nahoru do pokoje ne?" byl jsem docela nervózní, takže když sem sbíral palačinky ze země, párkrát mi vyklouzl z ruky a já taky ještě párkrát uklouz'
,,Mikey, můžeš mi říct, proč mi dáváš palačinky ZE ZEMĚ? Nechutný! Objednej radši čínu (sabi, čínu!!!! :D nezasvěcení nepochopí) a nechovej se jak totální pako." Zvedl jsem se teda ze země, ukázal jsem na Gerarda fakáče............. nééé, dělám si srandu, ukázal jsem mu zdviženej palec a už jsem vytáčel číslo vietnamců. Teda číňanů..
mnoo objednal sem nějaký čamanský sračky. rači bych sice sushi ale to je japonský tak nic. a dyž sem se otočil Gerard už byl v tahu. noo tak nic asi už je ve svim pokoji. nahoře se ozývali rány jako dyby tam gerard stěhoval nábytek ale on možná jenom chodil. člověk nikdy neví a on hrozně dupe. Čekal sem, čekal, čekal, čekal... a pak čína konečně číňani dorazili i s žrádlem a tak sem to popad a pádil k geemu do pokoje. v půlce schodiště sem se ale zastavil a zase seběh dolu. tam sem to jídlo vykyd do misky vzal k tomu hůlky a zase běžel nahoru. vrazil sem k geemu do pokoje a on tam seděl na zemi a maloval! "Mikey? Co tady děláš?" on to neví? "noo nesu to jídlo jak si řek!" podíval se na mě jak na blba.... "ale mikey... to byla IRONIE!" sakra.... ale pak dodal "ale dyž už seš tady tak si kemně sedni a sníme to :-))" no tak sem tam sebou hodil vo zem, nalepil se na geeho a postavil před nás misku čehosi co se menovalo Chi-yaa-knug-sa-tchi-maa-fu ale mam takový podezření že to budou obyčejný nudle ze zeleninou. Podal sem Geemu jedny hůlky, druhejma sem mu málem vypích voko a řek sem tak dobrou chuť! ale byl tu malej problem. ani jeden z nás ty hůlky neumí používat....
..zkoušel sem si jednu nudli omotat kolem těch blbejch hůlek..a prd. Furt sem se tam s tím pitvořil. Koukl sem se na Gerarda..ten se tak snažil..vypadal roztomile, jenže po chvíli sem se začal řehat. Gerard dělal na oko naštvanýho, jenže po chvíli to nevydržel a chechtali sme se voba. Za chvili mě napadlo udělat něco..co se mi moc líbí..vždyť, sme tu sami. Začal sem ho pomalu, něžně líbat, dokonce se už vůbec nebránil. Začal sem mu šmátrat pot tričkem, ta jeho hebká kůže..nehorázně mě to vzrušovalo. Už nás nezajmala nějaká čin jang chu, nebo jak se to menovalo...pomalu ale jistě sem se začal dál a dál posouvat k Geeho zipu u kalhot. Už tam měl pěknou bouli, nemá pořád nosit ty upnutý gatě, já mu to říkám pořád. Tak sem se rozhodl vzít jeho nástroj do pusy a pokračovat v tom, co odpoledne, když teda musel s Elizou nakoupit. Ta aby si někdy něco nevymyslela. No nic..tak sem se snažil, jak jesem mohl..když v tom, zase ta chvíle polykání..už sem si na to zvykl. Usmál sem se na Geeho, ten měl slastný výraz ve tváři..zas sem ho začal líbat..on si mě opatrně položil na zem a přesouval se k mýmu hodně blízkýmu kamarádíčkovi..líbal mi ho a nakonec zkoušel to, co sem dělal já jemu..nehorázně mě to vzrušovalo..jenže v tom..křik z kuchyně..rozpoznal sem Raye ,,Hoříí" kurva..co ten tam zase dělá oblík sem si kalhoty a běžel dolů..pro hasící přístroj..pač sem nechtěl přijít o střechu nad hlavou. ÁÁÁch..podařilo se mi to, naštěstí to odnesl jen sporák. ,,Rayi, cos tady zase vyváděl?" zeptal sem se docela nasraně.. ,,Noo..zkoušel sem flambovat..moc se mi to nepovedlo.." ach jo, já se z něj jednou zblázním...ale jak sem tak čuchal cejtil sem..jakoby se furt něco pálilo..koukl sem se pořádně po kuchyni..shořelej sporák, naše počmáraná lednička..Rayovi hořící vlasy..počkat?? cože? ,,Rayi, ježkovi voči, vždyť ti hoří vlasy"
Duchaplně sem popad skleničku vody, pomodlil sem se aby to nebyla vodka a chrstnul to na Rayovo afro. Ozvalo se csssss a afro dodoutnalo. Ray se celej rozklepal a začal si v zrcadle to afro upravovat. Já sem zatim skoumal škody. Hrůza. Linka to přežila ale s troubou se můžem rovnou rozloučit. Tsss ten Ray je ale magor! Přihasil si to i frank s hasičákem a začal na nás stříkat tu bílou hmotu ( :-D) "Franku!" zaječel sem "moje vlasy sou zničený! moje brejle sou teď zaprasený! co to kurva vyvádíš?!" spadla mu huba a řek "noo hasim!" "a co hasíš debile?! už tu nic nehoří!" byl sem nasranej... nepředstavitelně. moje oblíbený triko s Anthraxem! ;-(( vrazil sem frankovi do ruky koště a šel sem se vykoupat. Napouštěl sem si zrovna vanu dyž tam přišel gee s mastnou bradou (si do sebe rval ty nudle dyž sem tam nebyl) a začal se hrozně smát "hele mikey eště nejsou vánoce!" tak sem mu řek ať de někam že mě postříkal frank a on se začal smát ještě víc "ha ha ha a co ste dělali že tě tak postříkal" ježiši on je fakt blbej.... "no každopádně gee měl bys vypadnout já se du koupat" začal se hihňat jak puberťačka (a že sem jich viděl dost) a řek "mnooo mikey snad se nestydíš!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 plceeek plceeek | Web | 24. října 2007 v 17:23 | Reagovat

a kdy bude další díl? :))<3

2 doookie doookie | 26. října 2007 v 11:52 | Reagovat

az ho napises:D:D

3 plceeek plceeek | Web | 18. listopadu 2007 v 14:00 | Reagovat

jo to je fakt :D:D

4 Elizabeth Way Elizabeth Way | Web | 1. května 2008 v 12:30 | Reagovat

Awww... to se mi líbí:D:D:D:D Snad se Mikey nebude stydět

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama