Milý deníčku,deníku,debile,ty vole,.... A komentáře.Díky:)

Deník úchylného chlapce 6

1. srpna 2007 v 13:32 |  Deník úchylného chlapce
No deníčku... to teda byla noc. Frank se dopotácel do postele za zvuků japonské hymny, kterou si pískal a luskal do toho. Musel jsem se krotit, abych na něj nevylít. Ale uvědomoval jsem si, že to může být něco vážnějšího a snažil se být hodný.
Oddělal jsem peřinu a lehl si. Flákl sebou vedle mě. Přitáhl jsem si ho k sobě. Položil si hlavu na mou hruď a zavrtal si obličej k mýmu krku. Chytil jsem ho za ramena a doufal, že brzy usne. Třeba se z toho vyspí.
Oddechoval jsem a netroufal si na něj pohlédnout. Svíral jsem mu rozložitá ramena o modlil se, aby usnul.
Nevím, kolik desítek minut uběhlo, ale najednou se ozval slabý hlas.
,,Gee... já nemůžu usnout..." Sklouzl jsem k němu pohledem. Vypadal už trošku normálněji. Snad z něj teď dostanu, co dělal. Odhrnul jsem mu pramen černých vlasů z očí a usmál jsem se.
,,Když mi řekneš, cos dělal, třeba vymyslíme něco, jak z toho ven," šel jsem na něj fikaně. Chvíli bylo ticho. Nechtěl jsem na něj naléhat, takže jsem jen (ne)trpělivě čekal.
,,Bert mi dal tang..." ozval se vystrašeně. Trhl jsem sebou.
,,Kurva! Proč?!" vyjel jsem na něj. Jako by nestačilo vidět sjetýho Berta, ještě on s tím musel začít. Do očí mu vhrkly slzy. Asi jsem byl moc zlej a hrubej. To jsem nechtěl....
,,Já... promiň, chtěl jsem si s tebou dnes večer hodně užít.... a bál jsem se, že bych to nezvládl, prostě že na to nebudu stačit.... tak jsem zašel za Bertem...." Jeho hlas zněl tak plačtivě. Proč jsem na něj tak vyjel! Vlastně si to vzal jen kvůli mně!
Přitiskl jsem ho k sobě.
,,Lásko... promiň, moc promiň. Mrzí mě to..." zavřel jsem pevně víčka a přál si, abych ho už nikdy nepustil. No a jak jsem ho tak držel, tak za chvíli usnul. Jako miminko. A já chvíli po něm.
Teď už je ráno. Frank se zrovna vhrnul do koupelny, prý že tam něco připraví. No dal bych si společnou koupel.
Hele, deníčku, už mě volá, tak já jdu. Pá
Deníčku, kdybys tak viděl, co mi připravil. Kolem vany byly rozestavěný svíčky, vedle ní šampáňo a vevnitř, vevnitř byla spousta obláčkové pěny.
Ale to není to nejlepší, v té pěně, ležel n se zavřenýma očima a poslouchal uklidňující hudbu (myslím maideny....ne, počkat, určo to byli judas priest)
Nějak jsem to nepobíral, že by se z mýho masochistickýho kocourka stal romantik?
Ale, aych tě deíčku, vyvedl z omylu, bylo mi to jedno, hlavně, že jsem mohl ze sebe rychle zházet hadry a lehnout si za ním.
Něžně jsem ho objal, když otevřel oči, vypadalo to, že si dáme pusu (jako ve filmu, jo), ale on začal vysvětlovat:
"Víš, gee, dneska máme kulatý výročí, jsme spolu přesně 3 týdny, 12 dní a 44 hodin a já jsem si říkal, že bysme to měli nějak oslavit..."
Natáhnul se pro šampáňo a nalil mně i sobě.

"tak na nás"řekl..a usmál se..ohh bože vlsay měl mokrý a přilepený na obličej..taak sexy
"skne ti to v těch bublinách"odhodlal sem se sdělit mu tuto informaci..naklonil se ke mě a dlouze mě políbil,poté se trošku odtáhl a dlouze se mi podíval do očí..viděl sem v nich tu láasku.."miluju tě"řekl sem
z myšlenek na krásný romantický milování ve vaně mě ale vyrušil jeho hlas..
"tyy Gerarde..víš co sem včera četl v novinách(on čte noviny??:D).."nevim povídej"..
"o celibátu".."ano??"..pořád mi to ještě nedocházelo...
"mnoo a vo tom zhe když si dva lidi daj pauzu..tak...řekněme měsíc..tak si potom sex užijou spoň 7x tolik co normálně a tak mě napadlo.."..podíval sem se na něj zpříma..culil se na mě... *blik**cvak*..uááááá von se mnou nechce měsíc spát????

Co to?On to vážně naznačil?Ani to nemusel říkat na plnou hubu,pochpolil sem to i tak.
"Ehh,lásko,je nějakej problém,nebo jako proooč?"
Byl sem z toho docela vyděšenej a představa toho,že bych byl měsíc bez sexu mě naprosto šokovala!Jedině,že bych nespal s Feem..Kurva,co to zase kecám?!Vždyť já ho miluju a jedině on mě dokáže nejlíp uspokojit.Ví prostě přesně,co chci.Je to taky jeden z důvodů,proč ho tam miluju.Je to prostě sexuální BŮH!
"Néééé,vážně je všechno v pořádku,já jen...že by nám to možná prospělo.Teda né,že bysme neměli už tak tak skvělej sex,ale takhle by to bylo nejspíš ještě lepší."
Jestli to teda ještě vůbec jde.Blesklo Feemu hlavou.
"No,tak teda já nevím...ale teď teda určitě ne,když máme to výročí"
Hodil se na něj jeden ze svých rajcovních pohledů,který ho vždycky zaručeně rozrajcujou.Následně na to se na mě Fee vrhl a už sme zase měli podvodní lekci francouzštiny...
Mezi bubláním a zběsilou fráninou se Frankie vynořil a zařval:,,Na celibát seru!'' a znova se potopil a už to jelo... No... na celibát fakt sere, to vidím ( ) V prostřed bouřlivých vášní jsem si všiml:Oj! My vytopili koupelnu...! To nic... můj šmatlavej brácha alias Tornádo Lue Uklízečka to vytře Vždycky rád vytíral podlahy v koupelně (hlavně když jsem se koupal... čím to bude...?) ,,Kurvaaaa! Držte tam hubu!'' někdo mlátil na dveře a řval. ,,Á to je Mikey...!'' Frankie rozpoznal skřek mého bratra. Že by se chtěl přidat? Frankie se na mě podíval:,,Že bysme ho přzvali, aby nám utřel tu zem?'' Věděl jsem, že ho Frank chce spíš stáhnout do vany, ale souhlasil jsem a zavolal:,,Mikey! Prosím pojď sem! Nechceš nám vytřít podlahu?'' Z chodby se ozvalo jen:Jupííííííí!!! Hurááááá!!! A už tu byl v sexy tepláčcích a se starýma trenclama v ruce (asi na to vytírání...doufám...),,No ty vole...!'' konstatoval situaci ve vaně. Není divu...Frankie ležící na mé hrudi + rozcuchané mokré vlasy, já pěnu všude a přes čelo převázanou frankieho červenou kravatu a všude na zemi voda a mokré oblečení. ,,No tak, brácha... Děláš jakobys nás nešmíroval už od školky...'' řekl jsem. Mikey zrudl a pronesl:,,Hmm... ale to jsem chtěl vědět, jestli to, co mám mezi nohama mám jenom já, bo všeci ostatní...'' On to ve školce teprve zjisťoval?! Pche! Já už to používal...
Mikeyínek stál pořád ve dveřích a a byl rudej čim dál víc.,,No tak co bude s tou podlahou?'' Frank byl očividně celej nadrženej,jak jinak že?Takže bráška vstoupil do toho mokrýho bordelu a zavřel za sebou dveře.,,Máte tu víc páry než v sauně.'' oznámil nám velice zajímavou informaci.A já už myslel,že tak blbě vidim ještě z toho šoku o celibátu.Když to dořekl,hodil na nás dva ve vaně poťouchle rajcovní pohled,sundal si triko a dal se do vytírání.On se vážně nezdá!Zatímco prováděl tu svojí veleoblíbenou činnost,Frank čuměl na jeho sexy vrtící se zadek.Přiznávám,že sem nějak nerozpoznal jestli při tom pohledu slintá,nebo mu z huby ještě odkapává voda
Nakonec jsem teda dospěl k závěru, že obojí... ,,Hůůů...'' mával jsem Frankiemu rukou před xichtem. ,,E ehm... potřebuješ něco?'' ó on se nám ráčil probrat... Naklonil jsem se k němu, abych mu špitl do ucha svůj plán, ale on to pojal trochu jinak a začal mě jako vždy olíbávat... No šak já vím... jsem prostě neodolatelný. Mikey tam klečel a vytíral, Frankie byl ve svým živlu a já promýšlel, jak mého bráju stáhnout do vany. Když Frankie skončil, už jsem měl plán hotový. Musím ho nějak přilákat blíž k té vaně... hmm... ,,Mikey Mikey! V rohu je velkej pavouk a já se ho kurva bojím!'' i když se to nezdá, jsem velmi vynalézavý! Mikey se otočil a usmál ,,Brácha, ty jsi kokot...'' To oslovení si mohl odpustit, ale hlavně, že šel na to místo, které jsem měl vyhlédnuté. Tři dva jedna... ,,Teeeeeeeeeeď!!!'' neodpustil jsem si bojový pokřik. Vrhl jsemm se po Mikeovi, ale Frank byl rychlejší a udělal to za mě. Ha! On mi snad čte myšlenky. ,,No že vám to trvalo...'' pronesl brácha, když už se čvachtal s náma. Ehm... snad jsme bratři... Deníííčku... to bylo tak krásný. Frankie mě sem tam chňapl... no z toho by se ti mohlo udělat těžko..., já mu to samozřejmě oplacel a Mikey... to staré prase se nezdá... Je to šikulka! V prostřed naší ''koupele'' se otevřely dveře a v nich....... Alicia a Jamia! Sakra! Ty dvě se vracely z nákupů a řekly si, že se staví nás pozdravit. ,,E? Mikey, co to má kurva být...?!'' teeeeda... tak tupý výraz jsem na Alicii ještě nikdy neviděl (snad jen když jsem bráchu v jeho pokoji učil... no to co jsem před chvíli dělal s Frankiem...) ,,Alicio, miláčku, j-já ti t-to v-vysvětlím.'' miláčku?! Sakra neříkal mi, že jediná láska jeho života jsem já a ten šípkový keř v parku?! Mezi Aliciiním řevem a Mikeyho brekem jsem si všiml Jamii, která stála ve dveřích a utírala si hovno z boty, nebo co to tam dělala... Já ty lidi fakt nechápu...
Teda, musím nechat, že brácha je divnej. Ale ta jeho stará je ještě divnější. Co jí vadí na třech chlapech ve vaně? Fakt nevím. Klidně se mohla přidat a ona místo tohozačne vyšilovat. Jamia jenom stála ve dveřích a vzhledem k tomu, že Mikey uvolnil fleka ve vodě, nahodil sem :,,Přidáš se?" hodil sem k tomu úsměv tak kouzelnej, že by nikdo neodolal. Zatvářila se, jakoby se jí chtělo zvracet, ale pak mě můj miláček fakt mile přeqapil, prý :,, Ale no tak, Jam, nebuď lama a poď za nama." Chvilku ještě vypadala, že by po něm hodila tu botu i s tím hovnem (a to by brácha fakt nebyl moc happy, jelikož by to zase musel uklidit (uklízí rád ale ne 2x po sobě stejné sračky)), ale pak se podívala nějak mile NA MĚ! Za tři sekundy měla šaty dole a srala si to k vaně. Asi se jí líbím. Frankie vypadal nadšeně a Jamia se pořád jenom tlemila. Buď byla tak happy jako my nebo to bylo těma THC vonnýma tyčinkama, co nám hořely na okně. Rozhodl sem se to neřešit. Vypadalo to na solidní trojku. Ale paxe dovalil zdrcený Mikey :,,Zdrhla, svině..." pronesl přeqapivou informaci. To že je jeho flek mezi nama obsazený ho teda nasralo. Mrzelo mě to. Možná mu byla trošku kosa, jak tam tak stál uplně nahý. Chtěl uraženě odejít a prásknout dveřmami, ale já se nalepil ještě víc na Franka a Jamia na mě, takže se tam můj placatý bratr ještě nafutrovat dokázal. Zapomněl ale zavřít dveře a okolo šel Ray s nějakým růžovým pudingem, zahodil ho a doběhl do koupelny. ,,Sem tak sám... Chcete mě?" Šaty dolů a už byl ve vaně. Nříkám, že se tomu dalo říkat koupel. Jako koupel se označuje vana plná vody a tady už o vodě fakt nemohla být řeč. Ale já byl spokojenej, jenom kdybych viděl na bráchu skrz Rayovo afro. No ale pak přišl Bob a my ho nemohli odmítnout, taxe přidal taky. Začínlo být trochu těsno, ale vana byla docela velká. Když pak ale přišla ješě Alicia oznámit Mikeymu, že se omlouvá za ty scény a že ho má ráda, chtěl sem už protestovat, když ji kluci a Jamia zvali mezi nás, ale byl sem tak stisklej, že sem nějak nemohl mluvit. Chtěl sem trojku a mám grupáč. Snad se pujdu ožrat... Nebo cinknu Berťasovi, ale to sem fakt nemusel. Už stál ve dveřích. ,,Gee, taxi říkám, mám tu TANG, nechceš...WOW!" potom si s výkřikem ,,Kamikadze!" sthrhl oblečení a...
...a jak je jeho zvykem, vyletěl plnou parou vpřed a už byl mezi nama...,,Berťas, ty draku...'' pípl jsem a Frankiemu omrmlil hruď. ,,Sry, Gee, my jsme přece v bandu jen 4 a takové nasračkování mně už fakt chybělo. Víš jak mě kotelně takovéto sadomaso koupele lákají.'' Jo to je fakt... Už odmalička, když jsme se s bratříčkem koupali v neckách na dvorku, Bert šel okolo a za sebou táhl dřevěného kačera a v hubě měl lízátko... když nás uviděl jak si tam ''nevinně'' hrajem, tak nechal kačera kačerem a už skákal přes ploty jak nadopovaný zajíc. Na to nikdy nezapomenu... Tak jsme tam tak ''leželi'' a já asi 10 munut skoumal, číže to nohu mám u xichtu... ,,Mě je tak krásně...'' pochvaloval si Bert již mírně omámen TANGEM. No jo... tomu volovi krásně být může, když je navrchu té hromady, ale mě už ta hnáta u xichtu začínala pěkně srát. Pak už mě to dožralo a do tý nohy jsem kousl. ,,Kurva! Co blbneš?!!!'' ozvalo se. Ehm... tak záhada je vyřešena-byl to Ray. ,,Ale níííc...'' Zrovna teď jsem se nechtěl pouštět do vodní bitvy (jelokož tu žádná voda nebyla a ani moc prostoru). Nastal další problém-ty spešl THC tyčinky už dohořívají... Co teď? Jediný, kdo ví, kde ty tyčky jsou jsem já, a já jsem na spodu tý grupa hromady. Pokusil jsem se vylézt, ale nepovedlo se. Jak jsem se tam tak vrtěl a snažil se dostat ven, tak najednou rup křup a... deníčku, kurva, já rozbil vanu!!! ,,E... h-hups...'' to bylo jediný, co jsem ze sebe v tu chvíli dostal. ,,Gee...? To ses posral, ne?'' ozvalo se někde z vrchu. Jenom sjetej Bertolomeo si toho nevšiml a dál si zpíval. Cítil jsem chlad a napětí a..... střep v prdeli... ,,J-já... jsem chtěl jen v-vyměnit t-ty tyčinyky.'' brblal jsem. Deníčku, toto se fakt může stát jen mě...
nooo....ani nevím jak ale nakonec jsem se z té vany nějak dostal. No spíš ze zbytků vany...chjo deníčku je mi smutno. Rozbil jsem svojí oblíbenou vanu ve který jsme si s Frankiem tolik užili....zbyli mi na ní krásný vzpomínky. Všude na těle mám modřiny od toho grupáče co v mojí nebožce vaně byl. Na prdeli mám otlačeniny a když jsem se snažil dostat s toho chumle tak mě někdo kopl do břicha a pak jsem si ukopl palec o zbytek vany.
Před chvílí tu zamnou byl Frank zeptat se jak mi je. Říkal že ho mrzí co se stalo s vanou ale že půjdeme zúra do OBI a tam vyberem nakou novou Týýýjooo se těšim....napadlo mě že když už nová vana tak pořádná!!Hodně velká, pro případy že by se dnešní akce opakovala...ale byl byhc radši kdyby už ne!!Do své nové vany už nikoho nepustím!!jenom sebe a mého Franka!!Ale samozřejmě Franka jenom když budu ve vaně i já.Hooo deníčku já se nemůžu dočkat zítřka....budu mít zbrusu novou vanuuu juu.
Ale teď musím jít ven...kluci posbírali zbytky mojí staré vany a odnášejí jí do popelnice....byhc jí vykopal hrobeček ale na to sme moc líný...no nic...jdu truchlit
Já se na to fakt vyseru. Zdrhal sem dolu ze schodů a řval na ně: ,,Kreténi stůjte" a v té závratné rychlosti (sem fakt super běžec i když to často nedělám) mi vypadla peněženka. Spadla mi pod nohy a já hodil tlamu. Natáh sem se na nějakejch šutrech a teď mám navíc i sedřenej loket. No nic, jako správnej hrdina sem posmrkl, utřel slzy a běžel dál. Doběh sem je, skočil po Rayovi, kterej tvíral popelnici. Nemoh sem v ten moment dejchat, zdrhal sem od baráku k popelnici a to je snad 20 metrů. No a jak sem skočil, připlet se mi do cesty brácha, sejmul sem ho a on napálil do Raye. Strašná rána. Ray zahučel do popelnice. Frank, má láska kurva jediná se na mě podíval, dal mi facku a zaptal se proč jako skáču po Rayovi. Stále sem nemoh dejchat a on to pochopil asi jakože nemám slov, urazil se a zabouch se u sebe. Nemluví se mnou a Ray je taky nasranej. Důležité je zbytky mého zlatíčka sem získal zpátky a šel kopat ten hrob. Zasraná lopata, kurva. Držím to v ruce poprvý a hned mě to tak nasere. Bylo to šílený, šel sem s tou lopatou za barák a nějak si neuvědomil, že tu peněženku sem nezvedl. Stoupl sem na ni a zase hodil držku. Buď sem idiot nebo mám smůlu. Mám smůlu. A ta lopata mi spadla na záda a dal sem si ránu do hlavy. Pytel s vanou se rozsypal kolem mě, chvilku sem nic neviděl, ale to nebylo nic tak hroznýho, na sem si zvyknul po těch jízdách s Berťasem. Toho TANGu co sme spotřebovali... No to je jedno, znova sem utřel slzy, zvednul sem se, posbíral vanu a šel kopat. Za barákem seděl Frank, podíval se na mě a odešel. Xakru, ale měl sem důležitější úkol-pochovat vanu. Našel sem pěkné místo pod stromem, zabod lopatu do země a zabral. Ty jo napoprvý dobrý, vykopal sem asi hrst hlíny. Paráda, začalo mě to bavit, tak sem kopal dál. Po půl hodině sem vykopal díru do které by se vlazl středně velký kanárek. Zkoušel sem tam nacpat vanu, ne nešlo to. Začínalo mě to srát. Byl sem tak zpocenej, že sem si musel sundat triko. A to už na mě čuměla sousedka se i s manželem. A taky Frank z okna. A to ještě víc heclo. Po další hodině sem měl díru tak na kocoura. To už sem byl unavenej a solidně nasranej. Podařilo se mi vanu zahrabat po dalších dvou hodinách dřiny. Je tam teď trošku kopeček, ale až zaroste trávou, bude se tam dát v zimě sáňkovat. No nic, jdu za Frankem. Potřebujem přece novou vanu, zkusím mu to vysvětlit.
šel jsem teda za frankem. Nejdřív mě nechtěl k sobě pustit a zablokoval dveře něčím neidentifikovatelným(to je slovo), no ale deníčku já mu to vysvětlil že to s tím Rayem byla vlastně nehoda.rank nejdřív jen seděl na posteli a tvářil se jakože strašlivě přemýšlí(to on umí??:O) Najednou se mu na tváři začal rýsovat úsměv....ale jakej....takovej pološílenej...deníčku dostal jsem strach a chtěl jsem zdrhnout, ale Frankie po mě skočil a hulákal''Nehodaa.....byla to jenom nehodaaa''a pak mě obejmul a vlepil mi pusu. Měl jsem z toho trochu šok. No co, hlavní je že to Frank pochopil že to ybla jen nehoda a nejspíš mi odpustil. Po neuvěřitelně dlouhém a vášnivém polibku smou láskou jsem se od něj odtrhl a začal mu vysvětlovat že teda pořebujeme tu novou vanu a že bysme pro ní měli jet.Frank se na mě jenom koukal a zářil jako sluníčko a pořád zběsile přikyvoval. Napadlo mě jestli mu nepřeskočilo...měl byhc na něj radši dávat větší pozor nebo to dopadne že se dozvim že mu dal bert ten jeho zatracenej Tang jako posledně.

Ptal jsem se Franka na ten tang ale on mi říkal že nic neměl jen že je štastný že jsme se zase udobřili. Ouká...věřím mu. Přece by mi nelhal..ale stejně na něj buud dávat pozor.
Nasedli jsme do auta a rozjeli se směr OBI pro tu vanu. Když jsme vešli do OBI měli jsme problém najít oddělení s vanama....teda spíš frank se pořád u něčeho zastavovala azdržoval....každou chvíli jsem slyšel něco jako...jéé podívej to je ale hezká dlaždička nebo...jůůů čum na ten koberec...a heleee tam maj zahradní náčiní...tss jako kdyby se někdy zajímal o zahradničení
nakonec jsme se dostali k těm vanám....Zůstal jsem zírat...waaau...takovej výběr...hned mě upoutala jedna vobří vířivá vana....tam by se dalo dělat věcí pomyslel jsem si...hmm...Frank na ní taky koukal...asi myslel na to samý co já...ano deníčku...to je ta pravá!!!Poznal jsem to na první pohled...moje budoucí vířivá vana!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Elizabeth Way Elizabeth Way | Web | 28. února 2008 v 16:01 | Reagovat

:D sem se zase slušně natlemila:D:D Tahle story je fakt bezchybnáXD Už se nemůžu dočkat, až si koupěj tu vanu. Honem jdu číst dalšíXD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama