Milý deníčku,deníku,debile,ty vole,.... A komentáře.Díky:)

Bobíkův deníček 9

30. října 2007 v 13:22 |  Bobíkův deníček
Ano deníčku, to je přesně TO, po čem toužím... Být tady s Rayíkem... ach můj Bože... teď je z něj můj snoubenec...! To je krásný pocit, vědět, že k někomu patřím... Ještě jsme s Rayíkem uvažovali, že bysme se třeba přestěhovali do Afriky, nebo tam aspoň jeli na dovolenou. Já mám moc rád slony... Ale ne jako Gerard-nadívané, já je mám rád jako ty miloučké zvířátka s dlooouhými choboty a ušmami jako satelity výzkumních stanic... Ale tam je to samý černoch, a já ani Rayík černou rádi nemáme... Asi bych se jich bál. To je jako kýbl Gerardů a Franků v kapucích... Brrr... Má láska mě vyrušila z úvah nad černochy a slony jemnou pusinkou na krček. Usmál jsem se a dal mu normální pusinku na pusinku. ,,Hmm... Rayíku... Ty máš nějaké sladké rtíky...'' Rayík vycenil svůj zářivý chrup:,,To je lesk... jahůdkový... Chceš ještě ochutnat?'' A dal mi další pusinku.
Aaach... V prostřed velkého dlooooouhého polibku nás někdo vyrušil. ,,Ó jak krásný mladý pár...'' Byl to nějaký zvláštní pán s nějakou krabičkou. ,,Co takhle fotečku na památku?'' zeptal se pán. Rayík se na mě podíval a pak kývl. Sedli jsme si na takové kamené zábradlí a ten pan fotograf udělal... BLIK! Já se lekl a spadnul dolů. ,,Rayi!'' stačil jsem zakřičet, než se mi nalila chlórová voda do nosíku. Pak jsem se asi probral... Ležel jsem v Rayíkově náručí... ,,Jsi anděl?'' zeptal jsem se. ,,Ne, lásko, to jsem já, Rayík.'' ,,A-aaha... Takže nejsem v nebíčku?'' ,,Ne, Bobí. Jenom jsi spadnul do bazénku. Nebolí tě nic?'' Kývl jsem:,,Trošku hlavička, ale pusinka by to spravila.'' Rayík mi tedy dal pusinku na čelíčko a mě už nic nebolelo... Pan fotograf přišel za námi a ukázal nám naši společnou fotečku.
Až na to, že jsem na ní měl nohu téměř za krkem se povedla. ,,Co jsme dlužní, pane fotografe?'' zeptal se Rayík. Pán se usmál:,,To nic... Mladé milence fotím rád a zdarma. Večer se k někomu vloupám a něco stopím, takže nemusíte platit nic.'' Kývl jsem a dodal:,,Snoubence...'' a ukácal mu prstýnek. Vyvalil oči, chytl mi ručičku a prstýnek vzal! A utíkal pryč! Hajzlík jeden! Rayík se za ním vydal a mě nechal ležet na zemi... Mokrého... A v těch 30 stupních načisto prochladlého...Ale je to můj hrdina...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lucka lucka | Web | 10. listopadu 2007 v 21:15 | Reagovat

:D:D ou jééé...

2 Danduliii Danduliii | Web | 13. listopadu 2008 v 12:18 | Reagovat

Jaaaaaj! Bombastic! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama