Milý deníčku,deníku,debile,ty vole,.... A komentáře.Díky:)

Deník úchylného chlapce 14

19. října 2007 v 21:33 |  Deník úchylného chlapce
No nic...vzal jsem kýbl a hadr a šel uklidit ten bordel, co má láska udělala v té kuchyni. Vzal jsem si židli, vylez na ni, ale jelikož jsem malej a krpatej a máme vysoký strop, tak jsem na onu nevábně vyhlížející srašku nedostal. Odběhl jsem do ložnice a začal se přehrabovat v knihovně, a že si jako pujčím nějaké knížky abych byl vyšší. Kurňa! Všecky moje knížky o Gumídcích, švarných princeznách a krásných princích (nebo že by to bylo na opak?) byly moc tenké a já jich už moc neměl, jelikož jsem všecky věnoval Mikeymu, když měl narozeniny. Tak jsem začal hrabat v oddělení ''Frankovo''. Ty jo, deníku, já tam našel takových věcí... třeba Vaříme pro naše miláčky či Kamasutra pro pokročilé... Tak jsem to vzal a jal se uklízet ten bordel. Hodil sem to čtení na židli a vylez nahoru. Perfekt! Nechal jsem ale na stole hadru... Naklonil jsem se pro ni, Kamasutra vypadla a já letěl proti lince. Zasraná knížka... Probudil jsem se a za oknem na mě zděšeně čuměl známý xicht žabykucha. Bert!
a to bych to nebyl já abych tu svou taky neotevřel.Najednou se začal šíleně řechtat a mě došlo,že tam ležim v objetí s knihou,jejíž název nešel přehlídnout,páč byl napsán velikym červenym písmem:KAMASÚTRA.Ještě,že to "pro pokročilé"..nebylo vidět.
"heaaaa huu hleee huug?"snažil se mi Bert zkrz sklo něco říct.Aspoň to tak vypadalo.Rozhazoval rukama jako Santa Claus,tak sem se zvedl a šel mu otevřít.A aano jmenuji se Gerard Way,tak sem sebou cestou ještě jednou sekl,když sem uklouzl po tom hadru.
"Tak kamasútra pro pokročilé jo?"řval smíchy a hned se na mě vrhnul.. ..chvíli jsem byl jako bez mysle. Bertova jemná ústa, nežnej jazýček, prostě balada. Hladil jsem ho po zádech, on mi jen přidušeně sténal do úst.
Jenže mi začal zvonit mobil. A já se, deníčku, tak lekl, že jsem nadskočil a přitom vrazil do Bertovi hlavy. A ještě jsem se stal kousnout do rtu! Kvůli jednomu blbýmu telefonu! Nu což, došel jsem pro mobil a zvedl ho.
,,Ano...prosím?" snažil jsem se ovládat, protože Berťouš přišel zezadu a rukama mi zajížděl pod kalhoty, přitom mi nadrženě vzdychal do ucha.
,,Žeryku, to jsem zase já, tvoje prdelka Frank! Jsem na cestě k tobě..vím, že tam po mně zbyl bordel, tak ti du pomoct s úklidem, za chvilu jsem u tebe, pňapouš!" a kurva..Frank..on..de sem. Já..Bert..tady..on sem...KURVA GERARDE PŘEMEJŠLEJ! A ještě ta debilní kámasútra! Do prdele!
Odtrhl jsem se od Berta, pobral jsem všechny knížky, valil do Frankovi knihovny a přitom volal na Berta: ,,Do prdele! On přijde Frank, sedni si na židlu a dělej, že nic!! On se nic nesmí dozvědět, prosím!" rychle jsem tam ty knížky hodil, doufám, na to správný místo a valil za Bertem do kuchyně. Postavil jsem vodu na kafe a vytáhl misku s jakýsima sušenkama. Ještě jsem odtáhl ty štafle, zalil kafe a pak jsem si mohl KONEČNĚ oddechnout. Seděl jsem vedle Berta a pil kafe..ten mě začal hladit po ruce a pak mě líbnul do vlasů. Já jen nervózně čekal, kdy dojde Frank. Za chvilu zašramotily klíče v zámku a Frank byl tady. Jen jsem se usmíval..snad nic nepokazím..deníčku, já se tak bál, že Franka ztratím! Bál jsem se, aby nic nepoznal. Jen se usmál a pozdravil Berta.
Pak odešel nahoru, dolů přišel ale s udiveným výrazem.
,,Gee, tys byl v mojí knihovničce?" a to se teprv začaly dít věci, deníčku..
,,Eeeh... jo, proč? Nevrátil jsem tam snad všecky knížky?'' koktal jsem. Frank se mi zadíval do očí, pak si mě přejel pohledem a to samé udělal i s Bertem. Pak konečně řekl:,,Cos tam hledal, Gee?'' a levé obočí mu vyjelo nebezpečně vysoko. ,,Já? Nic...'' a teď jsem byl uplně v prdeli... ,,Opravduuu?'' zase si mě změřil pohledem. ,,Jen jsem chctěl utřít ten... strop, protožeee... jsem čekal návštěvu, Berta. Aaa... židle mi n-nestačila a tak jsem chtěl nějaké knížky.'' Frank zase to levé obočí stáhnul dolů. ,,Ty jsi JEN utíral strop?'' zas mě prověřoval. Cuklo ve mě:,,J-jo.'' ,,Tak potom mi teda vysvětli, proč je na té Kamasutře něco... něco... něčo mokrého...'' a podíval se na Berta. Do prdele... Co teď...? Víš déňo, já se strašně lehce vzruším a Berťas navíc ví jak na mě... teda, nemá na Franka, samozřejmě, to je ten Všech bejků král... Bert se zvedl a s úsměvem řekl:,,Tak já snad radši pujdu. Rád jsem tě zase viděl, Gee. A tebe taky Frankie, mějte se a někdy se stavte.''
Frankie se usmál a se založenýma rukama kývl. Bert se uculil taky a zasunoval židli. Jenže... jenže mu vypadl z kapsy TANG, zrovna ten s rozemletou viagrou... Frank vykulil oči, přišel ke mně, dal mi takovou ranu až se mně huba zkřivila a pak s pláčem odběhl kamsi ven. ,,Franku! Frankuuuuu!'' křičel jsem a utíkal za ním. Utíkal a utíkal a pak se zastavil. Přiběhl jsem k němu a položil mu ruku na rameno. ,,Franku, lásko, nic se mezi náma nestalo, fakt. Bert chtěl, ale já mu řekl NE...'' Otočil se, dal mi prst na pusu a šeptl, že on to chápe. Pak doběhl i Bert a začal se Frankiemu omlouvat, že on nechtěl, aby to tak dopadlo, a že byl zase pod vlivem tangu, a že by se mě jinak nedotkl. To je ale Kusvol... Frank se na nás znova podíval, ale ne takovým stylem jako doma, teď jakoby nám něco nabízel... ,,Kluciii... když už jsme se tady tak pěkně sešli, co takhle využít tu pěknou červenou knížku...a zkusit něco nového...''pohazoval Fran obočím. Pane bože, co já to mám doma za hovado....
Frankie se na mě s očekáváním díval.Mno...Podíval sem se na Berta.Vypadal, že se mu ten nápad celkem zamlouvá." Já nevím, kluci...Mě to připadá děsně uhozený...My tři a..." snažil sem se z toho vycouvat, ale Frankie nasadil ten svůj sexy psí pohled, a já sem tedy po chvíli uvažování souhlasil: " Tak dobře, kluci. " Všichni tři, teda hlavně Frank, sme se nadšeně vrhly zpět do domu najít onu knihu. " Táám je! " zvolal po chvíli hledání vesele Frankie, a rozběhl se k na stole ležící knize. Ale jak tak pro ni šel, nevšímal si, kam šlape, a stoupl si přímo na Tang s rozemletou viagrou, kterou tam nechal Bert. Podklouzla mu noha, a on se s hysterickým ječením sesypal na zem. Přitom se ke všemu jebl hlavou do rohu stolu, a jak se při tom pádu snažil zachytit, strhl celej ubrus...
a na ňom bola spomínaná knižka. roztvorila sa asi v strede. Bertovi sme moc pomoci nevenovali, začal sa spamätávať. Lenže, bol tu väčší problém! Vo dverách stál Ray a pozeral na nás ako na bandu idiotov... Ja by som pozeral asi rovnako... Padol mu zrak na tú knižku. "Môžem si ju požičiať?" čooo??? "O-o-okay" odpovedal mu Frank. Ray podišiel ku stolu, zobral tú knižku, s nie práve slušným obsahom, a odpochodoval. Uf záchrana prišla včas. "A máme po nápade!" hlesol Frank. No v tú chvíľu mu padol zrak na bertov Tang... "Nie tak na toto ma nedostanete!" tak toto nie! to je na mna moc. Mozno by nebolo zlé kebyže... Nemal som možnosť odporovať, pretože Frank ma v tú chvíľu už držal za nos, a ja som prehĺtal tú sypkú "vec" Frank si bez váhania nasypal do úst trocha, to isté aj Bert. Po chvílke som bol už nadržaný ako králik. Keby ma niekto z fotografov videl, asi by zdrhal... Začali sme sa navzájom po sebe plaziť. Mal som už pár hryzancov po celom tele, začali mse sa presúvať hore. Do mojej izby, kedže tá bola najbližšie od schodov. Takmer sme prerazili dvere, nakoniec sme ich otvorili a vplazili sme sa dnu. Začali sme si strhávať zbytky oblečenia, ktoré na nás ešte zostalo. Nebolo toho bohvieako veľa... Odniesol som si pár veľkých modrín.Veľa hryzancov a pár rezných rán. Frankovi zostali ešte stopy po putách, za ktoré bol pripevnený o rám postele...To bolo niečo... Mal by som už zíst dolu na raňajky... Zišiel som dole po schodoch a tam sedela...
"Lyn! Co ty tady? Jak...Jak se máš?" Ano! Gratuluj mi,deníčku! "Ahoj zlato...Celkem to ujde,až na to, že přijdu za svým MANŽELEM a když přijdu do kuchyně, spadne mi na hlavu palačinka, na zemi je rozsypanej Tang a ještě se tady válí tohle!" A začala mi mávat před nosem Kamasutrou. "To tady nemůžete uklízet?!" "No víš... Lyn...Mi se snažili,ale je to moc vysoko..." "Jeden blbec vedle druhýho... Co už taky? Jste jenom chlapy... V předsíni je žebřík, víš? Málem jsem se o něho zabila! Kdo dělal ty palačinky?" "C-co?" "Kdo-dělal-ty-palačinky?" "Frank, proč?" "Řekni mu,ať je dělá míň mastný...A když už tam půjdeš vrať mu tohle.""Jak víš,že není moje?" "Protože tohle je pro pokročilé a ty jsi v posteli hrozný dřevo... Vrať tu knížku a já to tady zatím uklidím." Strčila mi tu Frankovu Bilbli do ruky a šla pro žebřík. Než jsem došlel ke schodům,už tady smrdělo savo. Deníčku,ta holka je zlatá... Já jsem věděl,proč si ju beru..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lucka lucka | Web | 26. října 2007 v 19:09 | Reagovat

no náádhera..:D vedela som prečo to idem čítať...:D

2 rozyna rozyna | Web | 23. listopadu 2007 v 15:44 | Reagovat

hele nevynechala si něco??

3 Doookie Doookie | 25. listopadu 2007 v 12:19 | Reagovat

jezis no jo:D diky za pripominku..

4 Elizabeth Way Elizabeth Way | Web | 29. února 2008 v 13:30 | Reagovat

:D:D:D Nejlepší bylo, jak Lyn říkala Geemu aby Frank nedělal ty palačinky tak mastnýXD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama