Milý deníčku,deníku,debile,ty vole,.... A komentáře.Díky:)

Frankův deníček 13.

23. března 2008 v 23:08 |  Frankův deníček
ach bože...já ho snad zabiju....nebo ne zabiju všechny lidi na světě...vždycky nám to musí někdo zkazit!! grrr...."co tu chceš?!"vyjel sem na něj "já? já bych rád do svýho pokoje"odpověděl podrážděně "jak do svýho pokoje? tohle je tvůj pokoj" "zatím ještě jo" nevěděl sem co na to říct a pak mě Gee chytl za ruku a vyvedl z pokoje...vešli sme do dveří hned vedle...snad už to je ten správnej pokoj..
"no co kdyby sme pokračovali tam kde sme přestali?"navrhl sem, přiblížil se k němu a začal ho jemně líbat na krku.....on zaklonil hlavu..."tak co nosík už je to lepší?" "o moc" ......začal sem mu sundávat triko....hrozně sem ho chtěl....ale prostě máme nějak smůlu nebo já nevim....ve dveřích se totiž prozměnu objevil Ray .....to už sem byl fakt nasranej...."Kurva Rai!!! Co tu chceš?! To nemužem mít aspoň chvíli klid?!"
"Franku, lásko, klid."uklidňoval mě Gerard..."Ježiš nerozčiluj se hned. Chci jen mluvit s Gerardem." "Ale já teď nemůžu...nevidíš?" vymluval se.....vtom mě nšco napadlo..."Jen di...já tu na tebe počkám a přichystám překvápko "usmál sem se na něj.... ...eee... kde to mám... pouta pouta pouta! Kde jsou?! Aha ano... Gerardův pokoj... Šel jsem tedy vedle do mojého. Na první zahrábnutí jsem pouta vyhrabal v prvním šuplíku mezi spoďárama. Vzal jsem je a vrátil se do Geeho pokoje. A teeeď ještě... čokoládu! Ne ne, to už tu bylo... olej! Jo! Debile, to je ono! Chtěl jsem se nenápadně proplížit do kuchyně a svůj božský nápad uskutečnit. To víš... Vždycky jsem dominantní já, tak budu jednou kluzký a poddajný...
Tak jo, Stolní olej, možná by byl lepší rostliný, ale ten jsme bohužel neměli. Po cestě jsem na stolíku na chodbě našel černý šátek, u Rayových dveří... prase... Nenápadně jsem ho sbalil do kapsy a vydal se směrem k Geeho pokoji. Svlekl jsem zbytky oblečení, nalil na sebe oil, nějak zvláštně se připoutal k posteli, ale nějak mi nedocvaklo, že si musím nějak zavázat ty oči... Ještě že jsem Geeho ukecal, aby tu postel přestěhoval ke stěně od Mikeyho pokoje... Klepal jsem na onu stěnu a čekal až se Mikey objeví. Kupodivu se vskutku objevil...
,,C-co to... kurva? Eh... je?'' asi jsem ho chudáčka vyplašil. ,,To nic, jen dělám tvému bratrovi překvapení. Nečum mi na péro a pojď mi prosím zavázat oči. Nic nezkoušej! Tvé žebra spočítám i po slepu!'' Chudák Míša kývl a oči mi zavázal. Pak odešel a podle kroků jsem po chvíli poznal Gerarda. ,,Franku... Ach...'' Asi se mu to líbilo. Pak jsem jen cítil jak mi jeho prsty kloužou po naolejovaném těle až kamsi daleko od hlavy... Sikl jsem vzrušením... Obkročmo na mě sedl a líbal, první na puse, na krku a jel níž... Pak se zase vrátil k uchu a něco mi šeptal... Asi jsem ho samým vzrušením kopl mezi nohy nebo co... Něco dopadlo se skučením na zem.
,,Gee? Gee, co je? Žiješ?'' Něco zaskuhral, ale nerozuměl jsem mu. Pak se ozvaly další kroky smích. Byl to... kdo to byl? ,,No vy vypadáte... Chachacha... Muheheheee...'' Ray... Ano, já vím, museli jsme vyoadat opravdu komicky... Já naolejovaný na posteli, Gee, držíc si koule na zemi... Prostě romantika... Ray tam musel chvíli postávat a jenom civět jelikož se nic nedělo a bylo ticho ( až na občasně Gerardovo bolestné zakvílení ). Nakonec se přece jen Ray ozval .." no radši přídu jindy.....vypadá to ...že máte hodně práce " ozval se hlasitý Rayův záchvat smíchu a bouchnutí dveří .... "Tak Gee ?Zlato seš Okay ??? " měl sem o něj starost ... " um....jo ale až na to ... že sem si pohnul se zádama a nemůžu se zvednout ... " "No možná bych ti pomohl ale se zavázanejma očima a připoutanej k posteli to pujde těžko"..."A kde máš klíček?"zeptal se mě s bolestí v hlase"Řekl bych že se válí někde po zemi"Chvíli bylo ticho a pak se ozval Gerardův tichý ale vítězoslavný hláásek"Mám ho"Za chvíli už sem slyšel jak se konečně odemykají ty pouta... když jsem měl volné ruce, rozvázal jsem si šátek a pohlédl na chudáka Geeho...měl ztrápený výraz a ležel na zemi...debile vážně nechápu jak se mu podařilo odemknout ty pouta...sedl jsem si vedle něj a začal ho hladit po vlasech
"Zlato jak je?" zeptal jsem se a místo odpovědi se ozvalo tiché zaskučení...to sem tomu dal...pak mě něco napadlo, odběhl jsem do koupelny a jal se hladat nějaké prášky proti bolesti...nemůžu ho v tom přeci nechat...našel jsem nějakej ibalgin nebo co to bylo...já se v názvech prášku nevyznám...natočil jsem v kuchyni skelnici vody a pospíchal zpátky do pokoje...Gerard se zatím přesunul na postel "Přinesl jsem ti nějakej prášek, aby tě to už nebolelo." oznámil jsem mu...žádná odezva...přišel jsem blíž...byl otočenej ke zdi, takže jsem mu neviděl do obličeje...nahnul jsem se nad něj a zjistil jsem, že má zavřené oči...přišlo mi to hrozně divné...ještě před chvílí skuhral bolestí a teď si tu vyspává........... chvíli sem ho pozoroval..je tak krásnej..najdnou se ale Gerard prudce ototčil a zařval:,,BÁÁÁÁÁÁÁÁF!!"
Úplně jesm nadskočil a pustil jsem skleničku nazem ,,Mě z těch tvejch vtipů jednou jebne!" zasmál jsem se,skočil za nim a začel jsem ho za "trest" zlochtat .. ovšem moje tělo bylo pořád hezky od oleje, na zemi byla kaluž od tý vody ze sklenky, takže sem hodil pořádnou tlamu. Gerard mi chtěl hned přispěchat na pomoc, ale uklouz po tý vodě taky, ale místo toho, aby skončil chytře na zádech jako já si kecnul do tý vody, takže když se zved měl solidně mokrej zadek. Okamžitě sem se začal smát na celý kolo. On samozřejmně nic nechápal a pořád se ptal co je. Já sem mu neodpovídal a furt sem dusil smích, takže se naštval a šel si udělat kafe. Rychle sem se zved ze země a připojil se k němu. Tohle si nemůžu nechat ujít...... Kdýž přišel (se mnou v závěse ) do kuchyně, čapl kávovar a jal se připravit onen povzbuzující mok.
Já se pořád smál jak debil a zíral na něj. Stál, opřený o linku, nervózně poklepával prsty a podupkával nohou (je nadržený, já to vím), podíval se na mě a pramen černých vlasů mu spadl do čela. Ušklíbl se:,,Když už se tu tak tlemíš, tak si aspoň obleč kalhoty. Tvé péro tady stojí jak babka ve frontě na maso...'' Jo, to měl zase můj sexy bůh pravdu... Otočil jsem se tedy a šel do pokoje pro gatě. Sotva jsem vyšel ze dveří a už jsem slyšel sáhodlouhý řev, připomínající hasičskou sirénu:,,Kuuuuuuuuuuuuuurvaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! Jaaaaaaaaaaau! To bolííí!!!'' Když mu kafe neuvařím já a nenechám ho pořádně vychladnout, vždycky si spálí tlamu... ,,Frankuuu! Frankieee!'' Přiběhl jsem tam a nahodil výraz rytíře na bílém oři ,,Děje se snad něco, Gee?'' a zašklebil se na něj.
,,Jo *smrk* moje hubaaaaaaa...! Bolí! *huuuu*'' Zasmál jsem se. ,,Ukaž, zlato já ti tu pusinku pofoukám, aby bebinko nebolelo.'' Gee zaraženě s vyplazeným jazykem kývl. Šel jsem k němu a jemně ho chytil za uchem. První jsem jemně foukal na jeho vyplazený šikovný ( ) jazýček. ,,Tluochu silneyi...'' zamumlal. Foukal jsem tedy víc a víc. ,,Bolí to pořád?'' ,,Yo, tluochu...'' Zase jsem foukal víc a víc a přibližoval hlavu k té jeho a pak zase odvrátil. A zase blíž a zase dál... Silněji jemneji blíž dál... Pak jsem mu dal pusu na tvář a jazykem po ní jel až k jeho rtům, které jsem mu vzápětí jemně ocumlal a nakonec jsme setrvali v pomalé něžné romantické chvilce... Ovšem zdůrazňuju slovo CHVILCE! Za okamžik už jsme se spletenýma rukama nohama jazykama pajdali do něčího pokoje. Asi ho to už moc nebolelo... ,,Gee...? Zkusme něco nového.'' Mezi vzdechy se nadechl:,,A co máš na mysli?'' Odklonil jsem hlavu a kývl na mou skříň plnou erotických pomůcek...
Gerard se ušklíbl "Máš chuť na sadomaso?" zvedl se a štrádoval si to ke skříni, otevřel a zůstal překvapeně koukat. "To víš já mám všechno." zasmál jsem se. Přešl jsem k němu. Vyndal jeden z bičíků a švihl jím do vzduchu. Natáhl jsem se pro stříbrná pouta a kožený obleček. "Mám si to obléknout já nebo ty?" rozzářila se mu očička "Můžu já?" a dychtivě šáhnul po oblečku, oblíkl si ho a ještě si obul vysoké kozačky, které měly i malý podpatek.
"Vypadáš sexy." olízl jsem si rty. Zašklebil se a práskal bičíkem do vzduchu. Díval se na mě povýšeně. "Ty si byl moc zlobivý chlapeček Frankie. Zasloužil bys potrestat." řekl pak. Sladce sem se usmál a klekl na kolena: "Jen si posluž. Jsem tvůj otrok."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Elizabeth Way Elizabeth Way | Web | 19. dubna 2008 v 22:00 | Reagovat

Aaah bože já tuhle story naprosto miluju! :D:D:D Je to opravdu nádherný. Jen tak dál!:D

2 murderROMANCE murderROMANCE | E-mail | 5. května 2008 v 15:23 | Reagovat

:D:D:D:D:D

3 Dark_Butterfly Dark_Butterfly | 12. listopadu 2009 v 19:34 | Reagovat

:D to je hnus že zrovna v tomhle momentu se to zaseklo bez pokračování :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama